Кожна торговельна точка, особливо з великою кількістю покупців, має бути забезпечена спеціальним обладнанням для охорони. Людське око не здатне повною мірою слідкувати за атмосферою зали, тому люди застосовують сучасні інтелектуальні технології контролю розпізнавання облич.

Якісна відеоаналітика з підрахунком відвідувачів від INNI допоможе підвищити систему безпеки на території магазину та його складському приміщенні. Також на зображенні чітко видні операції з касою, зокрема відтворення картинки до конкретного чека.

У чому полягає суть обладнання?

Щоденно тисячі людей можуть відвідувати певний магазин для здійснення покупки. Проте не всі особи чесно розплачуються за товари: деякі злодії хочуть безоплатно отримати продукт методом крадіжки. У разі розпізнання системою порушення та сигналом під час виходу хулігана з торговельної точки, людину легко можуть затримати охоронці. Також система запам’ятовує обличчя й під час наступного візиту небажаного гостя сповістить про це.

Таке обладнання зазвичай використовують магазини електроніки, супермаркети, аптеки, продовольчі невеликі підприємства та багато інших. Завдяки використанню розумної системи, компанії можуть вирахувати статистику відвідуваності за гендером та віком. Поведінка і склад авдиторії магазину – це основа маркетингової стратегії будь-якої компанії.

Також підрахунок клієнтів застосовується для визначення ефективності стратегії просування: завдяки результатам відбувається аналіз найбільш та найменш відвідуваних днів місяця. Контроль дозволяє вдосконалити сервіс магазину, зокрема зменшити чергу під час пікових моментів відвідування закладу.

Переваги програмного продукту від INNI

Контроль зали та касових операцій є необхідною складовою сучасного бізнесу, оскільки забезпечує високий рівень безпеки та зменшує можливості злочинів. Ось декілька переваг інтелектуальної системи від INNI:

- удосконалення системи обслуговування;

- ефективне розпізнавання рухів, що дозволяє зловити правопорушника;

- індивідуальний підхід до кожного замовлення;

- інтерфейс з простою системою керування;

- продукт може працювати з великою інформацією даних.

Спеціаліст за потребою розповість про особливість обладнання, а також команда робітників установить конструкцію в торговельному залі чи складі. Окрім цього, професіонал проведе інструктаж користування технікою.