Найпростіше і водночас найважче – знайти постачальника через Інтернет. Достатньо ввести в рядок пошуку назву потрібного товару та додати слово "оптом", як вам видасть величезна кількість сайтів. Щоб пошук був продуктивним, додайте уточнюючі слова, наприклад, про місце розташування постачальника («товари для макіяжу та манікюру»). Не зупиняйте пошуки лише на першій сторінці видачі пошукової системи. Перші посилання, зазвичай, це рекламні пропозиції. Щоб знайти достатню кількість постачальників для порівняння, рекомендуємо переглянути щонайменше перші 2-3 сторінки. Окрім цього знайти перевірених постачальників можна на форумах, де учасники діляться корисними контактами та відгуками про співпрацю з тими чи іншими виробниками та посередниками.

Одним з перевірених постачальників є оптовий магазин товарів для манікюру та макіяжу торгової марки qpi-professional.com.ua! тут ви можете замовити оптом від 800 грн., з безкоштовною доставкою від 1500 грн.

Асортимент інтернет-магазину включає:

1. Гребінці для волосся всіх видів qpi-professional.com.ua/g38683904-rascheski-dlya-volos.

2. Інструменти для манікюру qpi-professional.com.ua/g38686322-vse-dlya-manikyura.

3. Спонжі для макіяжу.

4. Щітки косметичні.

5. Пінцети.

6. Інструменти для фарбування волосся.

7. Накладні вії

8. Духи.

І ще багато товарів для жіночої краси.

Пошук на ярмарках та презентаціях

Якщо ви прихильник живого спілкування і хочеться на власні очі побачити зразки товарів, рекомендуємо відвідувати тематичні ярмарки від виробників та дистриб'юторів. Дізнатися про графік їх проведення можна також в Інтернеті або спеціалізованих журналах і каталогах для підприємців. Крім того, що на ярмарках можна легко знайти потрібні контакти, ви також зможете проаналізувати поведінку конкурентів та подивитися, якими товарами вони цікавляться більше.

Пошук у фізичних магазинах

Зайшовши до звичайного магазину з таким же асортиментом продукції, як у вашому інтернет-магазині, вивчіть етикетки. На упаковках завжди вказані дані та контакти імпортерів та дистриб'юторів. Також під виглядом покупця можна попросити продавця знайти сертифікат якості на товар. Цей документ зазвичай має контакти виробника або дистриб'ютора.

На початковому етапі відбору у вас має бути одразу кілька постачальників для порівняння. Експерти рекомендують обов'язково проводити порівняльний аналіз, щоб вибрати партнера, який підійде вам за всіма параметрами.