Вибір меблів для квартири та заміського будинку – не таке просте рішення, як може здатися на перший погляд. Особливо з урахуванням того, що на сьогодні виробники пропонують справді величезний асортимент різних товарів. У цій статті ми розглянемо, чому з усіх варіантів варто віддати перевагу саме меблям зі штучного ротанга. А ознайомитись із конкретними моделями ви можете за посиланням https://rattwood.com/shop/rotangovi-mebli/. 

Які переваги мають 

Серед основних переваг меблі зі штучного ротанга в першу чергу слід відзначити: 

  • Максимальну практичність. Такі меблі стійкі до механічних пошкоджень. Завдяки цьому вони ідеально підходять для використання на вулиці. Окрім цього вони прекрасно витримують навіть великі навантаження, після яких не деформуються та не ламаються. Через це такі меблі можуть зберігати привабливий зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики протягом багатьох років. 
  • Синтетичний матеріал у порівнянні з натуральним має ще одну істотну перевагу – виробничі можливості дозволяють зробити матеріал, який матиме будь-який колір, фактуру, довжину та ширину. Це відкриває багато можливостей для дизайнерів, а також дозволяє вибрати меблі на будь-який смак.
  • Ми вже казали, що це дуже практичний матеріал, але варто окремо відзначити, що він дуже невибагливий в експлуатації та не вимагає особливого догляду, як це часто буває з дерев'яними меблями. Доглядати меблі дуже просто, її можна мити проточною водою з побутовими миючими засобами. При цьому можна не переживати, що там почнуть заводиться грибки або бактерії, оскільки штучний матеріал не схильний до їхнього впливу.
  • Наступна перевага буде особливо актуальною для тих, хто вибирає меблі для дачі. Штучний ротанг не схильний до впливу різких перепадів температур. Завдяки цьому, такі меблі навіть не завжди потрібно ховати на зиму в будинок. Хоча у випадку, якщо у вашому регіоні бувають екстремально низькі температури, все ж таки краще занести меблі в сарай або підвал.
  • Ще одна важлива перевага – це естетична привабливість. Адже дуже важливо, щоб меблі були не тільки зручними й практичними, але й красивими. Поліротанг дозволяє створювати вироби, які відмінно виглядають і можуть вписатися практично в будь-який дизайн.

Зрозуміло, як і будь-який інший матеріал, поліротанг має не лише переваги, а й недоліки. Але при цьому, його сильні сторони все ж таки переважують. Тому якщо ви хочете отримати красиві та довговічні меблі – обов'язково зверніть увагу на вироби зі штучного ротанга. У магазині Rattwood представлений широкий асортимент якісних та цікавих моделей меблів на будь-який смак. Там ви знайдете стільці, дивани, крісла, столи. Їх можна замовити, як окремо, так і у комплекті.