Жорсткий графік. Непередбачувана погода. Ось дві найважливіші проблеми, з якими стикається кожен фермер чи підрядник. Косарки-плющилки BELLON поєднують безкомпромісну якість складання та високопродуктивне різання. Додайте до цього ефективну систему плющення, яка забезпечує прискорене сушіння, зберігаючи Ваш час та знижуючи витрати на паливо.

Косарки-плющилки купити будь-якого господарства ви можете на сайті компанії АГ-БАГ-Украина. Компанія виступає спонсором заходів, що проводяться «Асоціацією Виробників Молока» – Всеукраїнський День поля», Всеукраїнський День Ферми, Молочний конгрес.

Чому варто купити косарку-плющилку?

1. Скорочений вдвічі сушіння

У порівнянні з традиційною різкою, що здійснюється звичайною косаркою, рослинна маса, зрізана косаркою плющилкою, сохне вдвічі швидше. Плющилка допомагає видалити воскове покриття на рослинній масі, що полегшує випаровування вологи. Вона також утворює великі пухнасті валки, що дозволяють повітря циркулювати в рослинної маси, сприяючи швидшому висиханню.

Таким чином, Ви можете скошувати культури з ранку, коли вміст цукру є найвищим, і збирати їх у другої половини дня. Це знижує ризик збільшення вологості трави у разі зміни погоди та вимивання важливих поживних речовин.

2. Управління валками. Продумана робота

 Багато моделей косарок-плющилок, представлених на ag-bag.ua, мають здвоювач валків та функцію розкидача, що допомагає при формуванні валків. Комплект для розкидання розподіляє зрізану рослинну масу по ширині машини для рівномірного та швидкого висихання.

Комплект формування валків укладає два ряди один до одного, а здвоювач об'єднує їх. Ці додаткові функції дозволяють створювати великі валки та скоротити кількість проходів прес-підбирача або кормозбирального комбайна, заощадивши ще більше часу та палив.

3. Економія палива. Зниження видатків

Косарка-плющилка також дозволяє скоротити витрату палива – саму витратну статтю експлуатаційних видатків. З косаркою-плющилкою Ви можете об'єднати три операції в одну - різання, сушіння та валкування. Таким чином, Вам більше не доведеться виконувати різання косаркою, сушіння сіноворошилкою, а потім валкування граблями. Три операції, втричі менше час експлуатації трактора.

Для максимальної ефективності в полі нові подвійні моделі косарок-плющилок забезпечують ширину косовиці до 9,90 м при використання спільно з передненавісною косаркою-плющилкою. Додайте до цього зовсім нову покращену конструкцію, і тоді кожен кіс займатиме менше часу, зі збільшенням ширини захоплення та зниженням висоти зрізу.