Кліматична техніка – помічник, котрий потрібен у кожному домі. Завдяки системам кондиціонування можна створити комфортну атмосферу, відчути затишне тепло, або омріяну прохолоду. 

Кондиціонер на обігрів забирає холодне повітря через зовнішній блок, який кріпиться на стіні будинку, фільтрує, нагріває та розповсюджує тепло в кімнаті. Режим охолодження працює обернено, оскільки в такому випадку кліматична техніка забирає гаряче повітря, перетворюючи його на холодне.

Як правильно встановити кондиціонер?

Змонтувати кліматичну техніку самостійно вкрай важко, тому цю роботу слід довірити кваліфікованим професіоналам. Щоб кондиціонер працював максимально ефективно, слід дотримуватись кількох простих правил:

 1. Не встановлювати пристрій навпроти ліжка, дивану, робочого місця. Слід уникати потрапляння прямих потоків повітря на людину, оскільки є ризик застудитись на протязі.
 2. Не потрібно монтувати кліматичну техніку над меблями. Шафа, яка стоятиме під кондиціонером може перешкоджати рівномірному розповсюдженню холодного або гарячого повітря по кімнаті.
 3. Не варто встановлювати пристрій навпроти входу в приміщення, оскільки постійне відчинення дверей буде перешкоджати ефективній роботі техніки.
 4. Монтуючи прилад, варто переконатись, що відстань від стелі становить щонайменше 10 см.
 5. Для кондиціонера потрібно забезпечити окреме джерело живлення, щоб гарантувати безперебійну роботу прилада.
 6. Під час монтажу треба перевірити герметичність всіх з'єднань, а також міцність кріплень, на яких фіксується пристрій.

Професійні майстри не тільки швидко і якісно встановлять кондиціонера, а й можуть дати кілька кваліфікованих порад щодо подальшої експлуатації та обслуговування пристрою.

Як складається вартість встановлення?

Кондиціонер купити Львів недостатньо для забезпечення комфортної температури. Для цього потрібно встановити техніку, згідно всім необхідним нормам, що і зроблять кваліфіковані майстри. В ціну монтажу приладу входить:

 • встановлення внутрішнього і зовнішнього блоку;
 • з'єднання окремих елементів конструкції;
 • підключення кондиціонера до джерела живлення;
 • перевірка герметичності;
 • заливання холодагенту;
 • налаштування системи кондиціонування;
 • тестовий запуск.

Зазвичай вартість встановлення кондиціонера становить 30% від його ціни. Додатково клієнт може замовити послугу ремонту та регулярного технічного обслуговування техніки.