Технічне обстеження будівель та споруд – це комплекс візуальних, інструментальних та аналітичних досліджень, який проводиться з метою найбільш повної оцінки стану об'єкта, ступеня його зношування, наявності пошкоджень чи деформацій.

Замовити проектування, обстеження будівель та споруд, технагляд за будівництвом ви можете на сайті https://mb.expert/!

У яких випадках слід проводити обстеження будівель та споруд?

При купівлі чи продажу об'єкта. У разі відсутності виконавчої документації та потреби у її складанні. При плануванні зміни навантажень на несучі конструкції. При визначенні збитків та причин аварії, пожежі, затоки або затоплення. У разі планування ремонту, перепланування, зносу чи відновлення будівництва. Для того, щоб узаконити самобуд. При виявленні дефектів. Оцінюючи технічного стану чи зносу будівлі. При виявленні неприпустимих чи підлягають класифікації дефектів під час проведення будівельно-монтажних робот. При постановці будівлі на капітальний ремонт, модернізацію чи реконструкцію.

Також доцільно провести технічне обстеження перед початком інвестування коштів у незавершене будівництво.

Як відбувається і що включає технічне обстеження?

Після вашого звернення компанія mb.expert направляє до вас на об'єкт команду кваліфікованих фахівців, які мають спеціальні знання та досвід у галузі досліджень. Експерти компанії проконсультують вас за послугою і допоможуть швидко і чітко скласти технічне завдання. Потім, проаналізувавши наявну у вас документацію, дослідивши об'єкт за допомогою візуальних та інструментальних методів, виконавши необхідні виміри та попередні розрахунки, фахівці:

- оцінять наявність та критичність будівельних дефектів для подальшої експлуатації будівлі;

- розрахують несучу здатність конструкцій і запропонують оптимальні способи їх посилення;

- складуть рекомендації щодо усунення будівельних дефектів;

- оцінять вартість відновлювальних робіт.

- виявлять вплив на будівлі сусіднього будівництва.

Досвід та знання фахівців, які проводять технічне обстеження, дозволяє вирішувати завдання клієнта оперативно та професійно.

Залежно від вашої ситуації, ви можете вибрати один із видів обстежень:

- Паспортизація — загальна оцінка об'єкта, визначає показники споруди як відповіді питання. Обов'язкова у місцях із сейсмічною активністю. Паспорт складають і під час проектування, складання плану реконструкції, зміни сейсмічної активності.

- Попереднє технічне обстеження (візуальний огляд). Воно проводиться перед детальним та за необхідності.

- Детальне технічне обстеження будівель – це візуальне та інструментальне обстеження, що використовує спеціальні засоби та інструментальні методи контролю технічного стану конструкцій та будівлі загалом.