Ліфт – невід'ємний елемент будь-якого багатоповерхового будинку. З його допомогою здійснюється переміщення поверхами людей та вантажів. Дуже важливим етапом при проєктуванні багатоповерхового житлового будинку є вибір ліфтового обладнання, яке буде встановлюватися. Компанія СІТІ ЛІФТ пропонує комплексні ліфтові рішення, які дозволяють людям переміщатися плавно, безпечно та комфортно.

Для чого вам потрібен ліфт

Щоб вибрати певний тип ліфта, потрібно визначити для яких цілей він використовуватиметься:

- комфорт – ліфт значно полегшує життя всіх мешканців будинку;

- престижність - на вигляд та стан ліфта в будинку можна визначити його вартість. Якщо ви вибираєте дорогі ліфти перевірених виробників, це говорить про високий статус господаря чи забудовника;

- необхідність – якщо у сім'ї маленькі діти чи люди з обмеженими можливостями, ліфт стає просто необхідністю;

- інвестиції – якщо йдеться про приватний котедж або торговий центр, наявність у ньому ліфта підніме ціну будівлі в рази.

Незалежно від того, чому купується ліфт, його вибір - дуже складне та відповідальне завдання.

Щоб уникнути можливих помилок, потрібно передбачити все заздалегідь. Потрібно ретельно продумати такі моменти:

- місце розташування ліфта;

- його тип (пасажирський чи вантажний);

- зовнішній вигляд та внутрішнє оздоблення кабіни;

- вартість обладнання.

Поради щодо вибору ліфта

Щоб правильно підібрати ліфтове обладнання, фахівці пропонують низку рекомендацій, дотримання яких значно спростить процес:

1. Потрібно уважно ознайомитись з інформацією про виробника обладнання

2. Щоб ознайомитися з можливими варіантами обробки та іншими нюансами, бажано відвідати сайт компанії

3. Не можна орієнтуватися на рекламу обладнання, що спливає в Інтернеті, краще ознайомитись із реальними відгуками про виробника

4. Компанія-виробник обов'язково має надати всі відповідні сертифікати та іншу документацію з обладнання.

Як класифікуються ліфти

Класифікація ліфтів досить велика, вона може торкатися методу управління, типу приводу, особливості конструкції, призначення і так далі. Вибираючи ліфт для будівництва, дуже важливо коректно визначити відповідний тип, а також орієнтуватися на вартість.  Моделі ліфтів створюються пасажирськими та вантажними. Перші відрізняються за призначенням. Наприклад, виділяють ліфти, що застосовуються в офісних та торгових центрах, у промислових спорудах. Відрізняються моделі, які встановлюються в лікарнях, які передбачають транспортування пацієнтів. Інші ліфти застосовуються у приміщеннях, де пересуваються інваліди або люди, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом.