Сьогодні тротуарна плитка є найбільш популярним матеріалом, який використовується для мощення приватних дворів, дачних ділянок, громадських територій - площ, парковок, вулиць, тощо. Причин такої затребуваності безліч: естетичність, міцність, довговічність, екологічність розмірів та форм, прийнятна ціна.

Тротуарна плитка виготовляється із суміші цементу, піску, води, різних хімічних добавок (наприклад, пластифікаторів) та барвників. Найпопулярнішими видами бетонної плитки є вібропресована та вібролита. Вони схожі за складом, але відрізняються технологією виробництва, а отже і якістю.

Пройшовши за посиланням https://monolit-bruk.com.ua/produkcyia/trotuarna-plitka/, ви зможете ознайомитися з широким вибором тротуарної плітки, який пропонує компанія monolit-bruk.com.ua! Дана компанія працює на ринку з 1999 року. У виробництві використовується тільки сучасне обладнання. Компанія bruk.com.ua також надає послуги механізованої укладки бруківки. Її представництва знаходяться у Києві та Івано-Франківську. Види тротуарної плитки, які представлені на сайті: вишукана, дизайнерьска, класична, промислова; з фаскою, з мікрофаскою, без фаски. Більше інформації на цільовій сторінці.

Вібролита тротуарна плитка

Її виробництво здійснюється майже повністю вручну: замішується бетон, укладається у форми, які потім поміщаються на спеціальний вібростол, де під дією вібрації бетонна маса ущільнюється. Після цього форми залишаються на добу для набору міцності в теплому, але захищеному від прямого сонячного проміння приміщенні. Готову тротуарну плитку вручну акуратно вибивають із форм і складають на піддони. Поверхня вібролітої плитки гладка, трохи глянсова, кольори яскравіші і світліші, ніж у вібропресованої, до того ж, за рахунок гладкості поверхні таку плитку легше очищати від бруду, пилу та снігу. Однак вібролита плитка має значно менші показники міцності та стирання у порівнянні з вібропресованою, що обмежує області її використання.

Потрібна бруківка недорого? У такому разі вам варто скористатися пропозицією компанії monolit-bruk.com.ua!

Вібропресована тротуарна плитка

Вібропресована тротуарна плитка виготовляється на автоматизованому обладнанні, під великим зусиллям преса, що дозволяє надати їй значної міцності та забезпечити необхідні експлуатаційні показники, що уможливлює її використання не тільки на парковках та громадських територіях, а й на промислових підприємствах. При її виробництві припустиме виготовлення у два шари - звичайний бетон знизу, та пофарбований (лицьовий) зверху, що значно знижує ціну на таку продукцію.