Roxtec — світовий лідер у галузі герметизації кабельних та трубних вводів. Ущільнення Roxtec забезпечують безпеку, ефективність та експлуатаційну надійність. Вони використовують у всіх галузях економіки, зокрема й у телекомунікаціях.

Шведська компанія Roxtec була заснована в Карлскруні в 1990 році після винаходу свого знаменитого рішення "Мультидіаметр" для прокладання та герметизації труб та кабелів. Надійна та професійна система Roxtec на https://roxtec.com.ua/, що складається з компонентів різних профілів, забезпечує захист життєво важливих кабелів та трубопроводів від різних небезпек, таких як вогонь, вода, газ, пил, вібрації та електромагнітні перешкоди, а також створення бар'єру, що захищає від паразитів, та захисту від ризику вибуху.

Основні характеристики

Відзначена нагородами продукція Roxtec використовується по всьому світу, особливо в таких галузях, як енергетика, суднобудування, нафтогазова інфраструктура та телекомунікаційна інфраструктура, де надзвичайно важливими є експлуатаційна безпека, міцна конструкція та довговічність. Багато продуктів Roxtec можуть поставлятися зі складу, особливо компоненти такелажу, такі як кабельні та рами кабельних вводів. Кабельні сполучні сальники підходять для кабелів різних розмірів, від 3,6 мм до 98 мм діаметра, і мають гнучку збірку з двох частин, що полегшує встановлення в майбутньому. Рами кабельних вводів виготовляються з металу або литого під тиском алюмінію різної ширини (140, 230 або 234 мм) та висоти (75, 93 або 130 мм).

Кожен тип рами має рівень захисту IP67 і може використовуватися з кабелями будь-якої комбінації розмірів в межах специфікації діапазону. Залежно від розміру рами, кожен блок рами забезпечує доступ до 4–41 кабельного введення.

Сучасна цивілізація неможлива без джерел електричної енергії, струмопровідних ліній, розподільчих електричних щитів та обладнання. У кожному будинку є електричний чайник, мікрохвильова піч, телевізор, пилосос. На будь-якому виробництві є електричні машини, комп'ютери, нагрівальні прилади, вимикачі та розетки, тому продукція Roxtec така необхідна для багатьох сфер.

Безпека від попадання пилу та вологи один із найважливіших факторів використання обладнання. Це впливає на тривалість роботи електричних приладів. Також це впливає на захист людини під час використання електротехнічного устаткування.

В 1976 прийнятий Міжнародною Електротехнічною Комісією, стандарт IEC 60529, що регламентує ступінь захисту приладу, що забезпечує його корпусом «IP». «IP» – скорочення від англійської Ingress Protection Rating, що в перекладі означає ступінь захисту від проникнення: води, пилу, твердих предметів, а також за характером захисту людей від ураження електричним струмом при контакті з корпусом цього обладнання.