Швидкомонтовані комерційні будівлі Вітон

Зі зростанням бізнесу будівництво комерційних будівель набирає обертів – зводяться автомобільні салони, торговельні центри та павільйони. Через щільний графік підприємці не можуть чекати, тому будівництво потрібно завершити швидко й строго за графіком, на який зазвичай відводиться 1-2 місяці. Раніше для будівництва магазинів та закритих торгових майданчиків використовували бетон та цеглу - зараз це нерентабельно по грошах.

Набагато простіше та вигідніше звести комерційну будівлю з металоконструкцій та запустити проєкт швидко та без затримок. Для таких робіт потрібно замовити деталі на заводі та провести монтаж на місці згідно з інструкцією. Швидкомонтовані будівлі від Генпідрядної компанії Вітон будуть ідеальним вирішенням питання швидкого зведення комерційних будівель.

Технічні тонкощі

Деякі помилково вважають, що приміщення з сендвіч-панелей погано утримують тепло й підходять лише для холодних складських будівель, але це не так. Швидкомонтовані комерційні будівлі зараз проєктують таким чином, що вони підходять для експлуатації цілий рік, у тому числі й взимку. За характеристиками вони не поступаються цегляним або бетонним спорудам:

  • вони міцні - як каркас використовуються металеві труби, які збираються в єдину жорстку конструкцію. Стіни здатні витримати сильні пориви вітру, а дах не просідає під товстим шаром снігу;
  • швидкомонтовані комерційні будівлі обшиваються сендвіч-панелями з утеплювачем, який відмінно тримає тепло. За наявності опалення в приміщенні зручно навіть при низьких температурах до -40 градусів;
  • сучасні приміщення довговічні - деталі виготовляються зі сплавів, які стійкі до корозії та не деформуються під власною вагою.

Портфоліо реалізованих проєктів компанії Вітон буде корисним усім потенційним клієнтам.