Поліпропіленові шпагати у різному вигляді, розмірі та кольорі користуються на сьогоднішній день величезним попитом у українського споживача. Причому це відноситься і до виробників товарів, і до сфери логістики та товаротранспортних операцій, і до галузі споживчої тари та упаковки.

Вигідно придбати якісний поліпропіленовий шпагат ви можете вже зараз на сайті Єврошпагат!         

Популярність такого рівня, зрозуміло, має на чомусь ґрунтуватися, і випадок із поліпропіленовим шпагатом не є винятком. У будь-якого поліпропіленового шпагату є маса переваг, виразних, корисних якостей і особливостей, і кожен споживач сам вибирає для себе, яка властивість поліпропіленового шпагату є найважливішою, що визначає вибір і покупку тієї чи іншої моделі шпагату з поліпропіленових волокон. Але, варто відзначити, що в більшості випадків вибір конкретного виду та моделі шпагату зводиться до стандартного співвідношення «ціна/якість», і, в принципі, у справі. Адже шпагат господарський поліпропіленовий підходить практично для будь-яких цілей і може рівноцінно замінити будь-який господарський шпагат, шнур або мотузку з інших синтетичних та натуральних матеріалів, а ціна на поліпропіленовий шпагат є найнижчою серед аналогів.

Основні особливості поліпропіленових шпагатів

- Шпагат поліпропіленовий виробляється з мультифіламентних поліпропіленових ниток, які сплітаються в міцну та надійну мотузку. При цьому ниток може бути кілька, а може бути лише одна. Шпагат з однією цільною ниткою правильніше називати поліпропіленовою ниткою, але дана особливість зазвичай нехтується і повсякденному житті однонитковий поліпропіленовий шпагат називають також шпагатом і лише зрідка – поліпропіленовою ниткою, що є більш точним формулюванням.

- Будь-яка модель поліпропіленового шпагату, виготовленого за технологією та з дотриманням усіх норм і стандартів, мають відмінну стійкість до дії безлічі зовнішніх «подразників» і може використовуватися навіть в агресивному середовищі. Так, наприклад, якісні моделі шпагату з поліпропіленових волокон стійкі до дії лугів, кислот і розчинників, багаторазовим вигинам, гниття, впливу біологічних організмів. Навіть недорогі поліпропіленові шпагати відмінної якості не вбирають вологу і не втрачають своїх властивостей при намоканні або тривалому знаходженні під водою. Більше того, якісні поліпропіленові шпагати від виробника (бажано з ім'ям, яке добре зарекомендувало себе на ринку) – це поєднання кращих властивостей та якостей поліамідних, поліетиленових, поліпропіленових та капронових мотузок та шнурів, у тому числі і шпагатів.