62aaee420b4a1.jpg

Останнє поколінням моделі HR-V має значно більш динамічні лінії. Потужна решітка радіатора має набагато більш характерний дизайн, ніж попередніє покоління. Інтер’єр також зробив ривок у плані вибору матеріалів та дизайну. Також Honda використала нову систему вентиляції. Були збережені Magic Seats, відомі з Jazz, в яких сидіння можна скласти на 90 градусів, щоб створити додатковий простір у просторі для ніг і простір для транспортування більш високих предметів.

Розміри нової Honda HR-V 2022

62aaee56cf9e7.jpg

Навряд чи який-небудь клас транспортних засобів користувався такою популярністю в останні роки, як компактні позашляховики. Honda багато чого очікує від HR-V. Маючи довжину 4,34 метра і ширину 1,79 метра, він знаходиться в середині свого сегмента. Наприклад, Hyundai Kona значно коротший – 4,21 метра – з аналогічними іншими розмірами. Opel Grandland X, з іншого боку, на 13 сантиметрів довший і на сім сантиметрів ширший.

  • Довжина: 4,34 метра
  • Ширина: 1,79 метра
  • Висота: 1,58 метра
  • Колісна база: 2,61 метра

Honda HR-V найкраще порівняти з японським конкурентом Toyota CH-R. Позашляховик також доступний лише з гібридним приводом, і на 4,39 метра він лише на кілька сантиметрів довший за Honda. Ширина майже ідентична - 1,80 метра. Проте «Тойота» з висотою 1,55 метра трохи більш плоска за Honda HR-V (1,58 метра), яка і так не дуже висока для позашляховика. Шкода Карок, розміри якої 4,38 на 1,84 метра, також має такі розміри. Його висота автомобіля 1,62 метра більше відповідає класичному позашляховику.

Розміри салону

Плоска лінія даху Honda HR-V має наслідки для простору – хоча й не настільки драматичні, як це боялися з лінією купе. У Honda HR-V багато місця в першому ряду – тому все-таки позашляховик такий популярний. Ззаду помітний похилий дах. 

Відчуття простору в Toyota C-HR є більш тісне, позашляховик нижче Honda HR-V ще на три сантиметри, що помітно в салоні. Вузькі вікна спереду підсилюють це враження. Однак простір для голови та ніг все ще до 1,95 метра. З 1,85 метра голова вдаряється об стелю. Є також дуже вузькі віконні щілини та дуже широка C-стійка. Це більше схоже на печеру, і ви майже нічого не можете побачити ззовні.

У Seat Ateca вимальовується зовсім інша картина, ніж у Honda HR-V і Toyota C-HR. Завдяки своїй класичній формі позашляховика він пропонує багато місця над головою спереду. Але простір для ніг обмежений. Для людей висотою 1,90 метра це може бути незручно залежно від налаштування сидіння. 

Розміри багажника

Третє покоління Honda HR-V доступне лише як гібрид, і це безпосередньо впливає на обсяг багажника. Це всього від 320 до 335 літрів залежно від обраного обладнання. Це більш ніж на 100 літрів менше, ніж у попередника. При складених сидіннях об’єм багажника збільшується до 1290-1305 літрів. Це нижче середнього в цьому класі. Складні «Magic Seats», за допомогою яких вантажна зона може бути розширена до 1,90 метра.

  • Обсяг багажника: 320 - 335 л 
  • Місткість багажника зі складеними сидіннями: 1290 - 1305 л

Купити Honda HR-V можна офіційному дилерському центрі Honda "Арія Моторс", що знаходиться на Городоцькій, 306. Клієнтам пропонується: великий вибір автомобілів, тест-драйв, професійна консультація, кредитування під 0,01%, страхові послуги. Для консультацій телефонуйте на ном.: +380322323523