Авто на прокат в місті Київ – це вибір свідомих та незалежних. Пересування по столиці часто займає цілий вагон часу, а з власним автомобілем все стає набагато простіше та швидше. Саме так, адже більше не потрібно вставати раніше, аби встигнути на заповітну маршрутку чи терпіти підвищені тарифи на прайси таксі.

Які авто доступні для прокату у столиці?

Авто на прокат у Києві від компанії ALIN забезпечить гарним настроєм та гарантовано задовільнить навіть найвибагливіших клієнтів. Ознайомитися із асортиментом автомобілів Ви маєте змогу прямо зараз тут https://alin.ua/rent/kiyiv. В автопарку компанії наявні моделі авто, що є не старшими ніж 3 роки, а більшість з них лише нещодавно покинули стіни відомих автосалонів України. Тут ви з легкістю знайдете моделі: Економ, Стандарт і Бізнес класів. Наші менеджери швидко та якісно підберуть найкращий варіант для Вашої мандрівки, зважаючи на усі потреби та грошові очікування. Авто колекція ALIN вважається найбагатшою у цілій Україні, тому ми переконані, що зможемо запропонувати Вам автомобіль вашої мрії на будь-який бюджет та смак. Додатково до прокату авто компанія пропонує цілу низку додаткових можливостей, що гарантовано стануть приємним бонусом у будь якій Вашій мандрівці.

Де я можу отримати орендоване авто?

Автомобіль, який успішно був заброньований Вами, слухняно чекатиме Вас на пункті видачі авто, тобто у головному офісі компанії того чи іншого міста. Однак, якщо у Вас немає можливості чи бажання прямувати аж до офісу, в ALIN є можливість оформлення додаткової послуги, що передбачає подачу автомобіля прямо до потрібного Вам місця та у будь який зручний для Вас час.

Поломка авто. Що робити?

В першу чергу заспокоїтись. Ми гарантуємо та запевняємо Вас, що такі форс мажори трапляються вкрай рідко та є вийнятком. Проте, у разі виникнення такої ситуації компанія бере на себе усі зобов’язання, щодо ремонту чи заміни Вашого автомобіля. Якщо поломка авто сталась за Вашої провини, то Ви нестимете відповідальність згідно усіх норм страхового полісу. У разі несправності орендованого Вами автомобіля ми радо замінимо його на будь який інший такого ж класу та моделі.

Чи важко подорожувати на авто з дітьми?

Орендований автомобіль це один із найкращих варіантів для подорожей із маленькими бешкетниками. Першою перевагою подорожі на авто із дітьми є мобільність. Ви легко можете зупинитися у будь якому зручному для Вас місці, змінити підгузник чи просто дати малюку трохи побігати. Іншою перевагою такої мандрівки є безпека. Саме у власному автомобілі, у спеціальному дитячому автомобільному кріслі Ви точно зможете не переживати за зручність та безпеку Ваших менших копій.

Переходьте та обирайте найкращий варіант для своєї мандрівки прямо тут https://alin.ua/rent/kyiv та вже завтра вирушайте назустріч пригодам та незабутнім враженням.