Якщо ви шукаєте власну квартиру, у вас є вибір між квартирами вторинного та первинного ринку. Нерухомість прямо від забудовника має багато переваг і для деяких є зручним варіантом.

Квартира від забудовника, повністю нова нерухомість

Найбільшою перевагою квартири від забудовника на сайті https://river-city.com.ua/ є те, що об’єкт тільки збудований, тому він абсолютно новий та обладнаний сучасними рішеннями. У такому місці немає речей від попередніх власників, а все свіже і готове до самостійного виготовлення. Інфраструктура навколо будівлі також важлива. Купівля квартири у забудовника – відмінне рішення для людей, які дбають про наявність підземного паркінгу, дитячих майданчиків та правильно облаштованих територіях безпосередньо під блоком. Зазвичай приміщення доступні в абсолютно нових житлових масивах, повних таких зручностей.

Можливість влаштувати самостійно

Квартири забудовника популярні серед людей, які бажають облаштувати своє приміщення по-своєму. Тоді вам не доведеться знімати плитку, панелі чи змінювати колір стін. Усі елементи майна вже підготовлені до початку робіт. Іноді також є варіант використання обробки під ключ. У цьому випадку можна уникнути трудомісткого ремонту і без будь-яких самостійних дій переїхати в абсолютно нову, вже обладнану квартиру. Тому нерухомість з первинного ринку охоче вибирають як приватні власники, так і орендні компанії.

Найбільші переваги покупки квартири у забудовника

Існують також інші переваги покупки квартири у забудовника. Серед них можна виділити такі особливості, як:

  • вища ринкова вартість майна,
  • приваблива інфраструктура всередині та зовні будівлі,
  • нова будівельна конструкція,
  • підготовка квартири під обробку, або обробка під ключ,
  • близькість до комерційних та службових приміщень.

Території навколо нових житлових будинків спроектовані таким чином, щоб забезпечити місце для відпочинку та легкий доступ до необхідних послуг. Дуже часто це закриті житлові масиви, куди можуть потрапити лише люди, які знають код. В результаті квартири від забудовників зазвичай розташовані в безпечному районі, повному зелених насаджень, місць паркування та зон, де можна проводити час з дітьми або іншими людьми. Це величезна перевага перед багатоквартирними будинками, розташованими на жвавих вулицях або старими збірними блоками. Саме в таких приміщеннях найчастіше розташовуються квартири вторинного ринку.