Традиційна італійська піца полюбилася багатьом і стала однією з найпопулярніших страв у світі. Проте скільки людей, стільки й думок. На сьогоднішній день вибір настільки великий, що багато хто не може визначитися з улюбленою стравою і губиться у виборі італійської піци.

Замовити доставку смачної «Мисливської» піци ви можете за посиланням https://treba.pizza/frankivsk/trebapizza/pica-mislivsyka!

Також слід зазначити, що в різних країнах піцу готують по-своєму, наприклад, в Італії піца має тонке тісто, в Америці - товсте (при цьому начинка може бути різна, в Японії взагалі існують піци з морепродуктами, які не зустрінеш у справжніх Італійських ресторанах). Кожен народ додає в цю страву щось своє.

Щоб не помилитися з вибором та підібрати смачний варіант піци, слід ознайомитись із найвідомішими сортами у світі.

Відомі та популярні піци світу

Піца Маргарита

Піца «Маргарита» - це сама, що не є традиційна піца в Італії. Кожен з нас куштував цю страву. До її складу входить сир, базилік, моцарелла та оливкова олія. Іноді цю страву готують і без томатів. Якщо ж клієнт бажає купити щось скромне і при цьому смачне, то Маргарита - ідеальний варіант.

Піца «Чотири сири»

Любителі даного продукту не оминуть цей варіант. Ця піца має багатий смак завдяки 4 сирам, які входять до начинки. Для того, щоб приготувати таку піцу, використовують пармезан, Моцареллу, сир Дор-брю та Фонтіну.

Піца "Неаполітано"

Досить цікава своїми смаковими якостями. Кажуть, що справжню піцу можна спробувати тільки у Неаполі. Інгредієнти для піци: традиційні сиру, томат, до того ж, орегано, анчоуси, базилік, оливкова олія, пармезан.

Піца Капричоза

Капричоза – страва, яка має незвичайний смак. Пікантності надають гриби, чорні оливки, артишоки, що входять до складу із сиром та томатами. Незважаючи на відсутність м'яса в піці, вона все одно залишається ситною та смачною.

Піца «Чотири сезони»

Вона була придумана в 1660 році в Неаполі кухарем, який готував найсмачніші піци. Він відібрав улюблені інгредієнти: гриби, шинку, томати та морепродукти. Щоб усі продукти не змішалися, він розмістив їх по всьому коржі. Родзинка страви – незвичайний та оригінальний підхід до страви. Піца розділена на чотири частини, які відповідають порам року.

Піца "Діабло"

Любителі гостренького можуть скуштувати піцу «Діабло». Її готують із салямі, пармезану та Моцарелли, гострого калабрійського перцю та печериць.