Меблеві кромки існують для того, щоб захистити меблі та комплектуючі із плит ДСП, ДВП і МДФ від пошкоджень та неестетичного вигляду, а ваше здоров’я – від шкідливих виділень формальдегіду, який входить до складу ДСП. Компанія “Томек” здійснює продаж кромок для меблів та їх поклейку у Львові з доставкою по всій Україні. Ви можете вибрати потрібний вам розмір і колір з доступного асортименту або компанія виготовить для вас на замовлення під ваші параметри.

Як вибрати кромку

Основний критерій для замовлення кромки – вона має підходити вашому виробу за розміром, в жодному разі не виступаючи за краї та не залишаючи вільного простору.

Не менш важливим чинником є матеріал, з якого виготовлена кромка. Адже від цього залежатиме період експлуатації та надійність. Найкращим, але й найдорожчим варіантом є пластикова кромка з матеріалу АВС, яка чудово протистоїть механічним пошкодженням та впливу вологості. Найбільш економний варіант, який, втім, прослужить найменше, – це паперова кромка. Тож вибираючи, враховуйте не тільки вартість, а й надійність кромки і рівень захисту вашого виробу.

Які є види та їх переваги

Є три основні види кромок, кожен з яких має свої переваги і недоліки, а також рекомендації щодо застосування у різних видах приміщень. Про деякі ми згадували раніше, але розповімо детальніше.

  1. Паперова, як уже зазначалося, – найдешевша з усіх. Вона виготовляється із цупкого паперу, який просочують меламіновою смолою. Її перевагою є легкість та гнучкість, а основним недоліком – швидка зношуваність. Тому таку кромку найчастіше використовують для опрацювання внутрішніх торців меблів.

  2. Кромка з полівінілхлориду (ПВХ) – найпоширеніший та найбільш оптимальний варіант, який має і гарний естетичний вигляд, і високу механічну стійкість, і доступну ціну. Їх можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх поверхонь меблів.

  3. Пластикова кромка ABS виготовлена з пластику з додаванням каучуку, тому вона найбільш зносостійка і довговічна. Саме цей варіант краще вибрати для кромкування зовнішніх поверхонь меблів та стільниць, особливо у приміщеннях із підвищеною вологістю і температурою повітря, наприклад на кухні.

Також кромки відрізняються за шириною і довжиною, кольором або імітацією текстури дерева, каменю тощо.

Як зробити замовлення

Компанія “Томек” займається не лише продажем, а й поклейкою кромки на плити, а також здійснює продаж плитних матеріалів. Зробити замовлення ви можете, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. У каталозі доступні різні види і розміри кромок, а для зручного вибору ви можете скористатися системою фільтрів або ж проконсультуватися з менеджерами, які допоможуть підібрати найкращий варіант.