Вибрати обручку для коханої жінки – всупереч зовнішнього вигляду – непросто. Насправді нікого не варто дивувати, обручка повинна радувати, особливо обраницю серця. В першу чергу важливо, щоб розмір обручки та ​​матеріал, з якого вона виготовлена, були відповідними.

Срібна обручка

Почнемо з того, що каблучка для заручин має бути особливою та неповторною, обов’язково з дорогоцінного металу, що символізує міцність почуттів. На практиці це означає не що інше, як класичне золото, платину або срібні каблучки від Світозар. Найкраще звернути увагу на те, який метал найчастіше обирає ваша обраниця, адже необов’язково, щоб обручка була із золота. Якщо ваша кохана віддає перевагу сріблу, то гарним рішенням також буде біле золото або платина.

З каменем чи без?

Тут справа стає дещо складнішою, але варто знову скористатися чуттям зору і поспостерігати за прикрасами своєї коханої - якщо вона носить каблучки без каменя, то обирайте їх, а якщо вона любитель каменів, то краще вибирайте каблучку з дорогоцінним каменем, який – за народними повір’ями – має особливу силу.

Як купити обручку?

Більшість чоловіків вибирають обручки на сайті Svitozar.com з класичним діамантом, багато в чому завдяки особливій символіці вірності, любові та довговічності - як каменю, так і відносин. Однак варто пам'ятати, що до обручки можна прикріпити й інші камені:

- ідеально підійде синій сапфір - символ мудрості, знання, чистоти і безсмертя;

- червоний рубін - символізує пристрасть, молодість, мужність і стійкість почуттів;

- зелений смарагд - символ життєвої сили і щастя, крім того, зелений колір заспокоює нерви і зменшує проблеми із зором,

- також блакитний аквамарин, який повинен забезпечити багатство і радість.

Як виміряти розмір обручки?

Розмір каблучки часто лякає чоловіків, але насправді це найменша проблема – більшість обручок можна зробити більшою або меншою, що усуне будь-яку проблему. Напевно, варто запитати про таку можливість у продавця у випадку конкретної конструкції. А якщо ви хочете уникнути необхідності зменшувати або збільшувати каблучку, потайки виміряйте діаметр її улюбленого кільця і спробуйте це самостійно та згадайте, на якому пальці воно було. А якщо ви розчаровані і не знаєте, що ще робити, вибирайте найпростіші рішення, тобто «номер телефону друга», а точніше подзвоніть до друга – це обов’язково допоможе вам і буде правильним вибором.