Збалансоване харчування домашнього улюбленця ‒ це один з основних чинників, який впливає на його стан здоров’я. Саме тому обов’язки власника тварини включають підбір якісної їжі, яка буде насичувати організм кота поживними речовинами та корисними мікроелементами.

Корм для котів PRO PLAN розроблений кваліфікованими спеціалістами, які після багатьох досліджень виділили групу продуктів, які несуть організму кота найбільшу користь. PRO PLAN ‒ це преміум корм, який здатний забезпечити потреби вашого улюбленця.

Особливості корму PRO PLAN

Їжа для котів має містити інгредієнти, які дають змогу організму отримувати максимальну користь та розвиватися згідно з планом, закладеним природою. Корм PRO PLAN відрізняється наявністю корисних компонентів, які були дбайливо відібрані в лабораторіях компанії Purina після багаторічних досліджень.

Під час вибору корму чинником, який виходить на перший план, стає його склад. На прикладі корму PRO PLAN Adult Optirenal розглянемо основні інгредієнти, які містить це харчування для котів:

● м’ясо курки;

● пшениця;

● сухий білок курки;

● рис;

● пшеничний глютен;

● тваринний жир;

● кукурудза;

● порошок із яєць;

● глютен;

● комплекс мінералів та вітамінів;

● натуральний пребіотик для травлення тощо.

Корм ПРО ПЛАН ‒ це варіант якісного харчування з великим обсягом корисних речовин.

Асортимент кормів PRO PLAN

Потреби котів відрізняються залежно від багатьох чинників: віку, породи, стерилізації, особливостей травлення тощо. Саме тому відповідальний господар має підібрати харчування з урахуванням особливостей свого улюбленця.

У компанії Purina подбали про те, щоб асортимент кормів відрізнявся різноманітністю та міг забезпечити збалансованим харчуванням котів із кардинально різними потребами.

Корми PRO PLAN діляться на дві основні лінійки: Optinutrition та Veterinary Diets.

Оригінальна лінійка Optinutrition розроблена під спеціальні потреби кішок на кожному етапі їх життя. Це сухе та вологе харчування, яке складається з таких кормів:

● Original ‒ для дорослих котів та кішок;

● Sterilised ‒ для стерилізованих кішок та кастрованих котів;

● Delicate ‒ для домашніх улюбленців із чутливим травленням;

● Elegant ‒ для дорослих котів, які відрізняються чутливістю шкіри.

Purina Pro Plan для котів для котів із лінійки кормів Veterinary Diets ‒ це спеціальні дієти, які розроблені з урахуванням наявності недугів в організмі тварини. Такий корм дуже важливо підбирати під наглядом ветеринара, який зможе підтвердити його корисність для здоров’я вашого домашнього улюбленця.