У холодну пору року батьки часто бояться за здоров'я своєї дитини. Сильний мороз може різко змінитися відлигою; між приміщенням і вулицею дуже висока різниця температур. Зайшовши ненадовго в магазин або активно награвшись у верхньому одязі, малюк може спочатку перегрітися, а потім озябнуть. Все це, безсумнівно, служить серйозним випробуванням для імунітету, особливо якщо він і так поки недостатньо розвинений (наприклад, у новонароджених малюків).

Таким чином, холод робить організм більш уразливими і сприйнятливим до інфекційних захворювань: ГРВІ, грипу, застуд, проблем зі шкірою. І щоб уберегти від них дитину, варто правильно підбирати їй одяг для прогулянки. При цьому постає питання - який одяг для дітей краще захищає від капризів погоди взимку? На щастя, пройшовши за посиланням https://coolton.com.ua/, можна знайти та вигідно придбати різноманітні якісні дитячі товари і вибрати те, що підійде саме вашій дитині.

Структура зимового вбрання

Одягаючи дитину на прогулянку, потрібно спочатку повністю продумати її наряд. Взимку дуже важливо дотримуватися правила багатошаровості - використовувати кілька шарів одягу (як правило, три). Повітря між ними не виводить назовні тепло, але пропускає вологу, тому малюк не замерзне і не відчує дискомфорту, якщо спітніє.

1. Нижній (натільний) шар одягу безпосередньо контактує зі шкірою. Для нього важлива здатність відводити і не утримувати вологу, тому білизну з натуральної бавовни краще надягати, якщо на вулиці не дуже холодно (-5 ° С - + 5 ° С) або дитина мало рухається. В інших випадках вибирайте бавовну з додаванням вовни, волога з якої випаровується швидше. При дуже низькій температурі або високій активності дитини можна використовувати термобілизну. Крім синтетичної, вона може бути також натуральною (шерсть, меринос) або частково натуральною, а значить, підходить і для немовлят.

2. Середній шар включає велику різноманітність типів одягу - толстовки, джемпери, рейтузи. Його завдання - зберегти тепло, чому допомагає прошарок повітря, і пропустити вологу. З матеріалів підійдуть ті, які мають гарну теплоізоляцією, - шерсть, фліс.

3. Верхній шар захищає від погодних факторів - вітру та снігу. Тому матеріал на поверхні куртки (пуховика, комбінезона) повинен володіти волого і вітрозахисними властивостями. Залежно від температури і рухливості дитини можна вибрати тип утеплювача і товщину підкладки.