Питання про придбання власного житла стає перед кожним, хто планує жити самостійно та налагодити сімейне щастя. З вибором квартири не варто поспішати, слід вивчити всі переваги та недоліки обраних варіантів, щоб не довелося у майбутньому ні про що жалкувати. Одним з популярних міст для купівлі житла на даний момент є Полтава. Саме це місто притягує до себе всіх, хто хоче бути ближчим до унікальних історичних та архітектурних памяток, мати можливість милуватися красотами Подолу, Свято-Успенським собором, прогулятися алеями, насолоджуючись чистим та пянким повітрям парків та скверів.

Обираючи серед тисяч варіантів квартир, варто звернути увагу саме на нове житло, яке ще не було в експлуатації. Так, новобудови Полтави на kvartirale – рішення, яке стане великим кроком уперед та буде радувати не один рік.

Серед новобудов у Полтаві можна обрати варіант, який задовольнить будь-які потреби. Сайт Kvartirale.com пропонує вичерпну та структуровану інформацію щодо новобудов у прекрасному українському місті, оповитому легендами та цікавою багаторічною історією.

  • ЖК Європейський. Вартість квартир 16-19 тис. грн. за 1м2. Є можливість обрати 1-кімнатну, або 5-кімнатну квартиру. Клас квартир – комфорт, висота стель – 2,6 м. Цегляні стіни з пенополістерольним утепленням, дитячий майданчик та зручний надземний паркінг. Квартири здаються в експлуатацію з чорновим ремонтом, завдяки чому власник має можливість реалізувати всі свої дизайнерські задуми.
  • ЖК Victory Club-House. Вартість квартир 37-43 тис. грн. за 1м2.  Можлива розстрочка за умови першого внеску у розмірі 50%. Всі квартири у цьому ЖК – класу преміум. Висота стель – 3 м. Монолітно-каркасна система, стіни з газобетону, утеплені мінеральною ватою, опалення індивідуальне. Паркінг та дитячий майданчик – зручності, від яких неможливо відмовитись.

Новобудова у Полтаві на сайті https://ua.kvartirale.com/ua/f/полтава-ua/ – це пянкий коктейль зі зручності, комфорту та привабливої вартості.