Для ефективної роботи будь-якої організації та компанії потрібне якісне зберігання документів та зручне управління даними, а також – своєчасне знищення документів та жорстких дисків.

Найціннішим ресурсом у сучасному світі виступає інформація, тому до зберігання даних потрібен відповідальний підхід. Але не варто забувати про важливість грамотного знищення будь-яких документів, а також – знищення жорстких дисків. Своєчасне знищення цифрових носіїв інформації – запорука успіху та зберігання конфіденційності важливих даних.

Компанія «Райссвольф» вже багато років надає послуги найвищого класу зі зберігання документів, складання електронних архівів, сканування документів, їхнього зацифрування і, що важливо – знищення інформації як на паперових, так і на цифрових носіях.

У чому полягає необхідність знищення інформації?

Робота будь-якої компанії пов’язана з постійним роздрукуванням, підписуванням та вичитуванням документів. Таким чином, їх з часом стає дуже багато, і потрібно влаштовувати окремі приміщення для зберігання паперових документів. Окрім цього, проводиться постійна робота за комп’ютерами, і на жорстких дисках зберігається купа конфіденційних даних: вони стосуються як внутрішньої роботи компанії, так і безпосередньо – її співробітників.

Компанія «Райссвольф» надає окремі послуги зберігання архівних документів. Папери потрапляють до обладнаного усім необхідним архіву, доступ до якого є у вузького кола людей. Вони всі – співробітники компанії «Райссвольф» і мають безпосереднє відношення до опрацьовування і забезпечення чинних умов зберігання документів.

Але зберігання документів – це тільки половина справи, тому що конфіденційну інформацію компанії потрібно своєчасно знищувати.

З документами усе зрозуміло, але часто виникає питання: до чого тут жорсткі диски, до яких можна застосувати форматування?

Форматування жорсткого диска – не панацея, оскільки будь-який грамотний програміст може відновити інформацію. Таким чином, виникає можливість того, що конфіденційні дані отримають зловмисники або конкуренти.

Як потрібно знищувати жорсткі диски?

Знищення цифрових носіїв інформації – важлива задача, яку якісно і гарантовано вирішить компанія «Райссвольф». Надійний спосіб – повне знищення жорсткого диска: співробітники компанії користуються для цього спеціальним шредером.

Цей апарат подрібнює жорсткий диск на маленькі частини, і відновити інформацію, яка зберігалась на диску – неможливо. На сьогодні таке знищення цифрового носія виступає єдиним гарантом того, що зловмисники ніяк не зможуть відновити інформацію.

Знищення жорстких дисків – важливий аспект роботи будь-якої компанії, оскільки на носіях міститься конфіденційна інформація, яка стосується не тільки діяльності організації, але і персональних даних співробітників. Піддаючи їх ризику, компанія діє всупереч вимогам GDPR, і несе відповідальність за розголошення персональних даних.

Після знищення жорсткого диска видається сертифікат, який підтверджує конфіденційність знищення інформації і безпосередньо – цифрового носія.

Є декілька способів переконатися в тому, що жорсткий диск насправді знищено:

  • під час процесу допускається особиста присутність клієнта;
  • є можливість спостерігати за знищенням диску онлайн;
  • ви можете отримати відеозапис, на якому буде чітко видно серійний номер диску, а також – процес його знищення.

Якісне архівне зберігання документів, а також своєчасне і якісне знищення даних – запорука успішної роботи вашої організації! Спеціалісти компанії Райссвульф – найкращий вибір для піклування про конфіденційність усіх процесів, які пов’язані з документацією.