У парі закоханих оральні пестощі рідко бувають під табу. Партнери самостійно обирають зручні позиції та ритм, не орієнтуючись на прийомчики з “дорослих” фільмів. 

Проте експерти бренду “Дюрекс” вирішили поділитися з читачами секретами, як зробити такі ігри набагато приємнішими. Отже перед вами - 5 порад для найкращого орального сексу. 

Не квапте події

Не концентруйтеся лише на кінцевому результаті. Його може й не відбутися, навіть якщо ви вивчили на тему як правильно робити мінет кілька талмудів. Пам’ятайте, що відчуття від процесу також хвилююче й приємне. І правильним є те, що подобається обом партнерам, навіть якщо виконання не має енциклопедичної точності. 

Романтична обставина

Чоловіки не відмовляються від такого задоволення у будь-якій ситуації. А от жінкам зазвичай потрібно налаштовуватися. Найкращий стимул - романтична обставина, що допомагає розслабитися та позбутися зайвих думок. М’яка свіжа постіль, свічки, гарна музика спонукають жінку взятися із насолодою за чоловічий член. До речі, не зайвим й знати будову органу та чутливість окремих його ділянок. Про це зокрема можна дізнатися з блогу на сайті “Дюрекс”. 

Маючи необхідні знання з анатомії, партнерка швидше знайде потрібні точки та підбере дотики, інтенсивність та ритм, що збуджують Його найбільше. 

Будьте уважні до партнера

Нічого не є таким красномовним, як тіло партнера у цей час. Воно саме подає необхідні сигнали та повідомлення. Стогін, дихання, рухи - на все це варто звертати увагу. Якщо ви все робите правильно, реакція не змусить на себе довго чекати. 

Але якщо щось пішло не за планом - не мовчіть. Важливо, щоб кожен у парі казав, як йому краще. 

Пам'ятайте про лубрикант

Зазвичай інтимні гелі використовують для зволоження потаємних зон та оральних пестощів. Змазки сприяють комфортнішому ковзанню та отриманню приємніших відчуттів. Для додаткового задоволення та комфорту використовують натуральні гелі на водній основі типу Durex Naturals.

Ароматизований гель зі смаком полуниці Durex Play Sweet Strawberry стане відмінним топінгом, якщо хтось з партнерів чи обидва соромляться природного аромату тіла. Жіночій половині точно сподобається гель Intense Orgasmic, створений для посилення кульмінаційного моменту, адже оральні пестощі жінки полюбляють не менше, ніж сильна стать.

Додайте дорослі іграшки

Так, основний інструмент для задоволення тут - губи, але й сексуальна індустрія має багато винаходів. 

Отримати ще більше насолоди допоможуть іграшки, якими можна супутньо стимулювати інші ерогенні зони партнера або дарувати йому ніжності в обмін на власні відчуття.

У цій справі не місце примусу. Прагнете до обопільного задоволення, тоді оральні пестощі зблизять вас ще більше та розбавлять традиційний інтим.