Настільні ігри сьогодні продаються майже всюди. Їх можна знайти навіть у деяких продуктових супермаркетах. Але якісні та оригінальні настолки відшукати не так вже й просто. Вони доступні тільки в хороших спеціалізованих магазинах настільних ігор.

Розпізнати гідний уваги магазин серед десятків або й сотень варіантів можна за 5 критеріями.

Різноманітний асортимент

Зазвичай, великий вибір крутих настолок доступний виключно у спеціалізованих магазинах з доброю репутацією. Наприклад, магазин настільних ігор gametime.com.ua пропонує увазі клієнтів розваги на будь-який смак. У продажі представлені ігри для одного гравця, для пари та навіть для всієї родини. Деякі з доступних настолок — без вікових обмежень. У них можна грати як дітям, так і дорослим.

Жанрове розмаїття також приємно вражає. Можна знайти бродилки для любителів пригод, стратегії для поціновувачів космічної тематики та вікторини для юних інтелектуалів.

Фанатів фантазійних ігор точно зацікавить настільна гра Dixit, а прихильники карткових настолок високо оцінять «Уно»

Можливість замовлення з будь-якого куточка України

Клієнтоорієнтовані ритейлери гарантують можливість замовлення ігор навіть з найвіддаленіших куточків України. Вони доставляють товари за допомогою поштових сервісів та кур'єрської доставки. Наприклад, за посиланням https://gametime.com.ua/nastilni-igry/game-seriyi-igor-manchkin/ гру Манчкін можна замовити як у великі міста, так і в маленькі населені пункти.

Завдяки якісному пакуванню настільні ігри приходять до покупців цілими та неушкодженими навіть за умови транспортування на великі відстані. Спосіб доставки замовник може обирати на власний розсуд.

Якісне оформлення сайту

Офіційний сайт — це «обличчя» інтернет-магазину. Від якості його оформлення залежить комфорт відвідувачів.

Найважливіші вимоги:

  • Коректне відображення з різних пристроїв. Сайт має відкриватися як на персональних комп'ютерах, так і на смартфонах з різними операційними системами.
  • Вдале поєднання кольорів. Використання занадто яскравих або, навпаки, тьмяних відтінків, шрифти з засічками, світлий текст на світлому фоні — далеко не найкращі рішення для якісного сайту.
  • Зрозуміле меню. Відвідувач має відразу розуміти, де саме можна замовити ігри, а де — почитати інформацію про них.

Адекватні ціни

Надмірно низькі ціни можуть бути ознакою неякісних підробок. Оригінальні ігри (особливо — колекційні видання або настолки з культових серій) не можуть коштувати надто дешево.

Щоб переконатися в добросовісності інтернет-магазину, доцільно звірити ціни у ньому з кількома іншими торговими точками.

Можливість повернення

У покупця має бути гарантована законом можливість повернути товар протягом 14 днів з моменту придбання. Якщо магазин такої можливості не пропонує, довіряти йому не варто. Найімовірніше, він порушує діюче законодавство і не турбується про інтереси клієнтів.

Отже, наявність «функції» повернення, доставка по всій Україні, баланс між цінами та якістю товарів, вдало оформлений сайт і великий вибір розваг на різні смаки — це і є найголовніші ознаки хорошого інтернет-магазину.