Як відомо, грамотно розроблений сайт здатний принести чималий прибуток. Однак одного створення, нехай навіть із найякіснішим контентом і наповненням, не достатньо, щоб ресурс залишався бажаним. Для проквітання вашої справи, веб-сторінка повинна бути відвідуваною великою кількістю людей. Згідно зі статистикою практично всі користувачі, які приходять на сайт, дізналися про нього саме через пошукові системи. Погодьтеся, кожен із нас вдавався до допомоги найбільш поширених розвідувачів - Яндекса, Google, Рамблера або будь-якого іншого та розташування сайту в пошуковій видачі й був вирішальним аргументом на користь вибору ресурсу для ознайомлення.

Саме для того, щоб саме ваш сайт побачили мільйони відвідувачів світової павутини, слід віддати вирішення цього завдання до рук професіоналів. Такими в галузі ІТ-послуг є фірма IST.Group. Наша команда фахівців здатна запропонувати вам найпрогресивніші методики й технології для просування сайту

Часто в деяких сферах бізнесу крім сайту можуть бути важливі спеціальні функції, які не надають звичайні програми. Компанія IST.Group також зауважує що у нас є така послуга як створення програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/ для різних сфер бізнесу. Багаторічний досвід дозволили програмістам втілити зручні програмні рішення для багатьох клієнтів в різних галузях. Наприклад у нас є програма для ріелторів та агентств нерухомості IST.Realtor, яка автоматизує багато стандартних функцій для агенств нерухомості, зокрема облік об'єктів нерухомості, або призначення зустрічей з клієнтами.

Ми точно знаємо психологію середньостатистичного користувача інтернету - він заходить тільки на першу сторінку результатів пошуку. Більше того, часто йому досить перших десяти відповідей. Отже, чим вище ваш ресурс знаходиться на першій сторінці, тим більше шансів отримати стабільний і вагомий приріст цільової споживчої аудиторії, а значить і потенційних і реальних клієнтів. З огляду на всі ці фактори, команда IST.Group готова запропонувати вам весь необхідний для просування спектр якісних послуг. Звичайно, розкрутка сайту - це динамічна та важко прогнозована наука, але ми гарантуємо, що на основі наших методик досягнемо результату виведення вашого сайту за одним або кількома запитами в першу десятку пошукової видачі.

Крім того, ми знаємо, що тільки якісна оптимізація сайту здатна утримати ці показники довгий час. Тільки з її допомогою можливе подальше просування сайту. Постійне наповнення інформативним контентом, що містить усі необхідні ключові запити, гарантує постійне збільшення кількості клієнтів, впізнаваність брендів і збільшення продажів. Скажемо більше, ми постійно контролюємо та враховуємо тематику, популярність і частоту запитів конкурентів. Таким чином, щоб досягти по-справжньому високого результату в просуванні вашого ресурсу, зверніться до IST.Group і ви отримаєте:

  • SEO-просування;

  • Розкрутку на всіх соц. мереж;

  • SEO-наповнення якісним контентом;

  • Контекстну рекламу.