Красиві, білосніжні та здорові зуби ― результат правильної та регулярної гігієни порожнини рота. Основних правил декілька: чистка двічі на день не менше 2-х хвилин, застосування зубної нитки (флоссу), зміна зубної щітки або насадки раз на 2–3 місяці. Але, крім домашнього догляду, важлива й професійна чистка у стоматологічному кабінеті раз на 3–6 місяців. Гарний приклад ― київська клініка Porcelain, де для проведення гігієнічних процедур застосовують передові технології та обладнання.

Ультразвукове очищення

Наліт і зубний камінь мають властивість накопичуватися, що провокує запальні процеси та більш серйозні захворювання ― пародонтит та гінгівіт. Під впливом ультразвуку ― https://porcelain-dent.com.ua/service/hygiene/ultrazvukovaya-chistka-zubov ― руйнуються тверді відкладення, навіть під яснами. А ось емаль залишається цілою. Додатковий позитивний ефект ― освітлення зубів на кілька тонів. Процедура проходить швидко й без болісних відчуттів. Після неї, на кілька годин, стоматологи рекомендують утриматися від куріння, вживання кольорових продуктів.

Air Flow

Ще один ефективний спосіб дбайливого зняття м'якого нальоту. Заснований на застосуванні дрібнодисперсної суміші, яка під тиском подається на зуби й проникає у найбільш важкодоступні місця. Зняття нальоту методом Air Flow призначають, якщо:

  • виникли проблеми з яснами;

  • емаль потемніла після довготривалого вживання фарбуючих напоїв;

  • встановлені імплантати, брекети.

Однак, розпорошення водно-повітряної суміші малоефективне проти твердого каменю, тому цей етап комбінують із попереднім.

Фторування

Професійна комплексна чистка ротової порожнини часто передбачає етап фторування ― насичення емалі мінералами. Під час процедури на зуби наносять спеціальну суміш із мікроелементів, яка зміцнює емаль, попереджає розвиток карієсу та знижує їх чутливість. Таке додаткове підживлення особливо корисне після лікування брекетами та в період вагітності. Ефект від простого фторування тримається приблизно півроку.

Якщо порушена структура емалі, стоматологи проводять глибоке насичення корисними сполуками, коли іони фтору проникають в глибину пор зубів. Період відновлення емалі скорочується, а тривалість ефекту, навпаки, збільшується до року. Фторування ― безболісна процедура, тому її проводять і дітям. Мета одна ― профілактика карієсу та зміцнення емалі.

Комплексне очищення порожнини рота ― збереження здорової та красивої усмішки надовго. Вартість процедури в київській клініці Porcelain залежить від ситуації. Фіксована вартість за щелепу, але необхідність процедур для кожної з щелеп індивідуальна.. Стоматологи працюють тільки з безпечними для здоров'я матеріалами та за допомогою інноваційного обладнання. Загальна тривалість процесу з урахуванням усіх трьох етапів становить 60 хвилин. Дізнатися про всі нюанси надання послуги й записатися на прийом можна на сайті центру.