Інтерактивні іграшки для дітей допомагають розвинути фантазію дитини, навчити його рольовим моделям. Інколи ігровий набор може підштовхнути дитину до вибору майбутньої професії або посприяти розвитку корисних навичок. Інтерактивні іграшки можуть бути цікавими як серед маленьких дітей, так и серед підлітків.

Фотоапарати

Дитячи фотоапарати створені для малюків та дітей молодшого шкільного віку. Якщо ваша дитина захоплюється фотографією, подаруйте їй власну фотокамеру. Робити яскраві знімки веселіше, якщо у тебе в руках не смартфон, а справжній дорослий прилад.

Дитячі фотоапарати відрізняються від стандартних.

У них є декілька важливих особливостей:

  • Яскравий корпус. Іграшка може бути рожевою, червоною, жовтою і так далі. Інколи він прикрашений візерунками, незвичними малюнками, принтами з улюбленими героями з мультиків.
  • Маленька вага. Дитячі фотокамери мають невеликий розмір та зручну форму.
  • Захист від вологи і пилу.

Якість знімків, звичайно, не зрівняється з професійною камерою. Однак за допомогою такої іграшки дитина може зробити перший крок у світ фотографії.

Набори блогера

Блогер – це професія майбутнього, яка захоплює розум підлітків. Майже кожна дитина мріє знімати власні відео у YouTube чи Тік-Ток. Зробив такий подарунок, ви допоможете їй зробити перший крок на шляху до звання інтернет-знаменитості.

У наборі блогера є саме необхідне обладнання, за допомогою якого дитина зможе знімати якісні відео, подробиці за посиланням - https://xoko.ua/product-category/interaktivni-igrashki/nabir-blogera.

Як правило, до нього входять:

  • Кільцева лампа. Дає рівномірний білий світ, який робить зображення ярким та насиченим.
  • Штатив. Дозволяє встановити телефон або відеокамеру на потрібній висоті, зафіксувати його у потрібному положенні.
  • Мікрофон. Потрібен, щоби на відео був чіткий звук без сторонніх шумів.
  • Лінза-прищіпка. Кріпиться на смартфон. З її допомогою можна знімати відео високої якості, не використовуючи при цьому професійний дорогий фотоапарат.

Набор блогера допоможе дитині розпочати свою інтернет-кар’єру. У ньому є все, щоб знімати цікаві відео, використовуючи тільки смартфон з хорошою камерою.

Ігрові консолі та дитячі приставки

Комп’ютерні та консольні ігри – це цілий світ, який поєднує людей різного віку. Найбільш великий інтерес ігрові консолі викликають у підлітків. У період с 10 до 15-16 років вони активно грають як онлайн, так и самостійно.

Саме тому дитяча приставка або ігрова консоль може стати дуже гарним подарунком від батьків, які поділяють інтереси своєї дитини.

Найбільш популярні такі моделі як:

  • Nintendo Switch. Портативна приставка з великим вибором ігор. У магазині є багато яскравих іграшок про Маріо, Йоши та інших персонажів Нінтендо. Усі ігри мають невеликий віковий рейтинг.
  • Microsoft Xbox One. Дуже популярна ігрова консоль. Вона буде цікава підліткам, які люблять грати на комп’ютері та проходити складні и серйозні ігри. Така приставка дозволяє насолодитися гарним звуком і бездоганною якістю зображення.
  • Sony PlayStation. Сучасна ігрова консоль з багатим вибором ексклюзивних ігор. Вона підійде дитині, якщо та полюбляє візуальні новели, персонажів-супергероїв, дивиться багато фільмів і мультиків.

Серед дитячих приставок популярністю користуються різноманітні перевидання старих консолей. Для дитини можна купити SEGA Genesis, Retro Genesis, Dendy Junior. Тоді ви будете впевнені у безпеці ігри для малечі – на таких приставках нема серйозних проектів с високим рейтингом.

Інтерактивні іграшки для дітей – це спосіб підтримати захоплення дитини, допомогти йому зробити перший крок на майбутньому професійному шляху.