Дарувати подарунки зараз важче, ніж раніше, адже сучасна людина і так має все, чого хоче, і в магазинах доступне що завгодно. Але від цього любов до сюрпризів не стає меншою, і кожен, незалежно від статі, віку, вподобань чи професії, любить їх отримувати. І звісно, дуже приємно дарувати найкращі презенти рідним і близьким, радувати їх, спостерігати за непідробними емоціями на їхніх обличчях. Для цього варто обрати не щось банальне й звичайне, що дарують завжди, а оригінальне й незвичайне, здатне по-справжньому здивувати.

Мало хотіти купити подарунок, треба, щоб він був водночас корисним, підходящим для людини, приємним і красивим. Іноді буває, що подарунок з різних причин є не дуже приємним, бажаним і доречним. Аби не помилитись, треба точно знати, що подобається людині, і що б вона хотіла отримати на своє свято. Найкращий подарунок не лише відповідає інтересам, а й викликає непідробні емоції, змушує посміхатися не лише у день отримання, а й завжди, особливо коли поганий настрій.

Широкий асортимент креативних подарунків

Якщо ви вже втомились ходити по магазинах і шукати те, що теоретично може сподобатись чи знадобитись рідній людині – не варто витрачати час задарма. Найкраще обрати один із цікавих варіантів подарунків на нашому сайті. Це більше, ніж сюрприз, зроблений власними руками, адже кожен наш виріб унікальний і зроблений креативними майстрами.

Наші сюрпризи мають власні, неповторні душі, вони здатні перейматися вашими емоціями й ділитися ними із найближчими людьми. Просто оберіть те, що до смаку, адже у нас можна знайти такі оригінальні подарунки, як:

  • Печиво із завданнями і побажаннями. Це сюрприз три в одному – солодкий презент, весела гра для двох або великої компанії і приємний відпочинок, який не забудеться дуже довго. Їсти печиво й виконувати завдання звідти цікаво як парі закоханих, так і дружній компанії, або у родині, в тому числі дорослим із дітьми.
  • Настільні ігри. Зараз вони стали дуже популярними, тому варто подарувати одну із них другові чи подрузі, аби більше часу проводити разом цікаво, весело й незабутньо. Настольні ігри пропонуємо різні – в каталозі є й такі, що призначені для двох. Вони додадуть стосункам пари більше цікавості й гостроти, допоможуть краще пізнати одне одного.
  • Чашки й келихи з прикольними написами. Це універсальний подарунок, який сподобається кому завгодно – дівчині й хлопцеві, дорослим жінці або чоловікові, колезі по роботі, найближчому другові, мамі або татові. Головне – обрати влучний вислів, який написаний на чашці.
  • Натуральна косметика. Такі презенти зацікавлять дівчат. Якщо потрібно подарувати щось коханій, подрузі, сестрі або мамі, не варто витрачати час на походи косметичними магазинами. Не завжди виходить вгадувати, що саме потрібно людині. Зате косметика із натуральних інгредієнтів буде актуальною завжди.
  • Блокноти, значки, наклейки і стікери. Ними буде добре прикрасити холодильник, робоче чи ігрове місце вдома. На них весело дивитися, тим більше у моменти, коли нічого не радує, або щось конкретно дратує.

Щоб швидше обрати, скористайтесь нашими фільтрами за отримувачем, святом, професією, інтересами. Магазин UAmade також пропонує швидку доставку й можливість додатково замовити пакування, аби ваш подарунок виглядав святково оформленим, і в такому вигляді був доставлений адресатові.