Вам набридло їздити на громадському транспорті? Автомобіль споживає занадто багато бензину, який постійно дорожчає? Велосипед вимагає хорошої фізичної підготовки? Якщо ви відповідаєте «Так» на ці питання - пора починати придивлятися до електросамокатів. Давайте розберемось, як правильно вибрати електросамокат з дисплеєм і на що звернути увагу при покупці.

Бажаєте купити електросамокат в Україні? У такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин kugoo-ua.com!

Електросамокат - це порівняно новий вид транспорту. По суті, це звичайний двоколісний самокат, але з акумулятором і двигуном, який легко може везти людину на швидкості 25 км/ч.

Електросамокат дорослий надає можливість людям пересуватися в 5 разів швидше, ніж зазвичай - при цьому не завдає шкоди довкіллю. Електросамокат швидше велосипеда - середня швидкість велосипедиста в місті становить 15 км/год. А людини на електросамокаті - 25 км/ч. Так, велосипедист може їхати зі швидкістю 25 км/год, але це буде не дуже довго і явно на межі можливостей звичайної людини.

Електричні самокати зараз бурхливо розвиваються. 90% з них збираються в Китаї. Є дитячі та дорослі, є повільні і надшвидкісні. Деякі можуть розвивати швидкість до 90 км/ч. Купити хороший електросамокат kugoo x1 за вигідною ціною ви можете на сайті kugoo-ua.com!

Комфорт і зручність їзди

Зручність їзди - це одна з ключових якостей самоката. Деякі електросамокати мають таку п конструкцію, що на них просто неможливо проїхати більше 1 км по нерівних поверхнях. Їм потрібен тільки ідеально рівний асфальт. Вони добре виглядають на зображенні в інтернеті, але абсолютно жахливо їдуть. Багато хто відмовляється від таких моделей через сильні вібрацій при їзді.

Що впливає на комфорт при їзді на електросамокаті?

Розмір коліс. Чим більше колесо, тим легше самокат проїжджає нерівності, ями та інше. Фахівці рекомендують дивитися на самокати з діаметром колеса не менше 20 см. Маленькі колеса частіше застряють. Розмір колеса - дійсно важливий параметр електросамоката.

Тип шин. У електросамокатів бувають 2 види коліс: пневматичні (з камерою і повітрям всередині) і суцільні (безкамерні). Так ось на колесах з повітрям і камерою - їздити комфортніше. Враховуйте це при покупці електросамоката. Однак у коліс з повітрям є недолік - їх можна проколоти. Заміна камери на електросамокаті проходить набагато складніше, ніж на велосипеді. Тому після покупки самоката фахівці рекомендують залити в колеса спеціальну антипрокольну рідину.