Ринок нерухомості пропонує різні ціни на квартири та кілька варіантів умов придбання житла. Якщо ви хочете придбати оселю в новобудові, найбільш вигідним є інвестування в будівництво обраного житлового комплексу ще на первинній стадії, коли зведення ЖК тільки починається. Щоб дізнатися і порівняти ціни на квартири в новобудовах, радимо скористатись спеціалізованим online сервісом.

На Вдома Онлайн ви знайдете актуальні пропозиції від компаній забудовників, які заслуговують на довіру інвесторів, мають досвід в реалізації сучасних проектів житла. Користування порталом є безкоштовним. Вже сьогодні ви можете ознайомитись з варіантами квартир, які пропонуються в ЖК, порівняти важливі характеристики первинної нерухомості та вартість житла від різних девелоперів без зайвої втрати часу.

Фактори, які впливають на вартість первинної нерухомості

Вартість житла в нових будинках залежить від кількох важливих факторів. Серед визначних критеріїв формування цін на нерухомість виділяють:

  • категорію житла (Економ, Комфорт, Еліт або Бізнес);
  • технологію будівництва. Більшість забудовників обирають монолітно-каркасний спосіб зведення споруд, який є більш економічно ефективним, дозволяє знизити вартість житла;
  • матеріали, з яких будується ЖК. Високоякісні матеріали коштують дорожче, впливають на ціни, але є екологічними, безпечними для людини і навколишнього середовища, більш довговічними;
  • планування. Нестандартні планування коштують дорожче. При цьому такі квартири мають більший рівень інсоляції, більше вільного простору, підвищену функціональність;
  • локація. Якщо житловий комплекс будується біля центру міста, квартири коштують дорожче, бо поряд є багато об’єктів соціальної інфраструктури, транспортні сполучення;
  • наявність внутрішньої території з облаштуванням майданчиків для спортивних занять, дитячих ігор, зон відпочинку, паркінгу та іншого.

Ціна житла значно нижча, якщо проект тільки починають реалізовувати і будівництво знаходиться на «етапі котловану». В таких випадках інвестиція є вигідною, але довіряти варто забудовникам з багаторічним досвідом, які мають в портфоліо успішно введені в експлуатацію ЖК та всі необхідні юридичні дозволи.

Порівняти ціни на сучасні новобудови

В будь-який момент ви можете відкрити портал Вдома Онлайн, переглянути актуальні ціни на квартири в нових ЖК, виконати порівняння пропозицій від різних компаній. Також вам доступна інформація про розташування і інфраструктуру житлових комплексів, характеристики будинків і описи квартир, переваги кожного з проектів. Якщо ви вже обрали житло та хочете зв’язатись з забудовником, на Вдома Онлайн ви знайдете прямі контакти девелоперів – посилання на офіційні сайти, телефони.