Продукція Alutech - ідеальний варіант гаражних воріт з оптимальним поєднанням ціни та якості. Конструкції воріт від цього виробника універсальні та підходять для встановлення воріт у гаражах: при приватних будинках, котеджах, дачних ділянках, в'їздах підземних автостоянок при житлових комплексах. Реалізовані технічні рішення виробника не поступаються аналогам на ринку та мають відповідні сертифікати якості. 

Серії виробника Alutech ( https://rvcompany.in.ua/vorota/garajni_vorota/ ) надають можливість самостійно сформувати майбутній виріб: обирати дизайн, розміри та додаткові опції. Для прикладу, внутрішня сторона сендвіч-панелі буде за замовчуванням біло-сірою, або на замовлення будь-якого іншого кольору із таблиці RAL. А ось для зовнішньої сторони є вибір дизайн-рішень: близько 10 базових кольорів, 5 видів фактури та три відтінки імітації дерева.

На які параметри варто звертати увагу?

При  виборі воріт для гаража потрібно враховувати такі фактори як: кліматичні особливості регіону, показники вологості, наявність / відсутність утеплення. Головна відмінність між серіями в тепловій ізоляції та матеріалах, із яких виготовляють елементи конструкції - https://rvcompany.in.ua/vorota/garajni_vorota/

Серія Trend: особливості 

Ворота із серії Тренд - конструкції високої якості з хорошим показником теплоізоляції. Товщина такої панелі становить 40 мм, що відповідає європейським нормам та прирівнюється до термоізоляційних властивостей цегляної стіни завтовшки 55 см. Завдяки ґрунтовому шару, цинковому та декоративному покриттю продукція характеризується високими антикорозійними властивостями. Купити гаражні ворота цієї серії буде вдалим рішенням для: регіонів з помірним та холодним кліматом.  Установка такої системи секційних гаражних воріт передбачає доступні ціни на ринку України.

Переваги серії  Prestige

Серія воріт в гараж Prestige ідеальна  для тих, хто піклується про власний комфорт. Конструкція воріт із  цієї серії складається із панелей завтовшки 45 мм із подвійними ущільнювачами. Це допомагає значно зекономити на опаленні та зберігати приємний мікроклімат в приміщенні гаражу. Такі ворота будуть оптимальним рішенням  для гаражів:

  • які знаходяться в холодних регіонах;
  • що примикають до  будинку;
  • які розміщені у зонах підвищеної вологості.

Елементи полотен складаються із нержавіючої сталі, а тому стійкі до підвищеної вологості повітря. Панелі товщиною 45 мм здатні витримувати інтенсивні вітрові навантаження. Енергоефективна конструкція таких автоматичних гаражних воріт дозволить протягом усього року зберігати комфортний мікроклімат.

“Ролетно-воротна компанія” є офіційним представником серій воріт Alutech  у Тернополі.  Дізнатися більше про властивості та параметри гаражних воріт можна за посиланням https://rvcompany.in.ua/vorota/garajni_vorota/ .