До приватного дитячого садочка легко потрапити. Щоб віддати дитину в приватний дитячий садок, вам не потрібно стояти в черзі. І хоча повні групи теж зустрічаються, все ж терміново знайти вільне місце буде не так складно. Ви можете сходити в садок на екскурсію, вивчити документи, пройти медичне обстеження, якщо цього вимагають правила, і відразу віддати дитину.

Зручний графік роботи

Приватні дитячі садочки зазвичай працюють з 7 ранку до 20 вечора або цілодобово. Є сади, які відкриті по вихідним. Це буває необхідно, якщо батьки працюють по змінах або за ненормованим графіком. Якщо хтось із батьків затримується, можна без докорів сумління зателефонувати вихователю і попередити, щоб з дитиною посиділи довше. У деяких садах за це беруть додаткову плату, в інших - при одиничних випадках не візьмуть нічого.

Невеликі групи

У приватних садах група зазвичай складається з 8-15 дітей. Кожна установа встановлює свій ліміт, і з ним можна ознайомитися заздалегідь. Наповнюваність груп залежить від віку дітей та площі приміщення. Малюки багато бігають, грають в рухливі ігри і майже не сидять на місці. Дуже важливо, щоб у дитини був особистий простір, де вона може при необхідності побути одна. Оптимальний розмір для групи - 5-12 чоловік. Якщо група буде менше, то у дитини не буде можливості знайти партнера по спілкуванню зі схожими інтересами. Якщо чисельність буде більше, то група почне розпадатися на мікрогрупи, і знаходити контакт між собою дітям стане складніше.

Посилені заходи безпеки

В одних садах є цілодобова охорона приміщення, в інших - відеоспостереження та он-лайн камери в групових приміщеннях і зовні на будівлях, в третіх - все перераховане вище. Батьки бачать, чим займаються діти і як за ними доглядають. У саду є он-лайн відеоспостереження в групових кімнатах. Вам нема чого боятися, наші вихователі працюють на совість, і ми нічого не приховуємо від батьків, тому і пропонуємо таку послугу. За дітьми спостерігають мама і тато, дідусь та бабуся, для них це величезне щастя - бачити кожну хвилину, чим займається дитина.

Великий вибір розвиваючих програм

Приватні сади зазвичай підсилюють програму. Вони можуть вибрати одну спрямованість і дотримуватися її протягом усього дня, наприклад, вивчати англійську за програмою Oxford, займатися живописом, збільшувати час занять спортом або танцями. Особливе місце в класі займають освітні матеріали - всі предмети направлені на розвиток сенсорних відчуттів, концентрації уваги та самостійності дитини.