Збільшення грудей виконується за бажанням жінки в разі коли форма, розмір або твердість бюста не відповідають очікуванням, а також є видима асиметрія грудей або стан після мастектомії. Якщо у вас є бажання або показання збільшити груди, рекомендуємо скористатися послугами фахівців клініки естетики Genesis у Львові. Фахівці клініки зможуть провести корекцію розміру грудей за допомогою імплантатів, щоб фігура мала правильні пропорції, виглядала ефектно і природно. На нашому сайті можна дізнатись більше про процедуру та про те, як слід до неї підготуватися, а також записатися на консультацію.

У яких випадках варто збільшити груди?

  • У випадку, якщо ви не задоволені розміром і зовнішнім виглядом грудей. Занадто маленькі груди може бути результатом природного будови тіла, анатомічного недорозвинення або втрати ваги.
  • Коли спостерігається втрата пружності, пов'язана з віком або годуванням дитини, ефект може викликати комплекси.
  • Операції з використанням імплантатів також є способом поліпшення зовнішнього вигляду і самопочуття жінки після мастектомії.

Операція зі збільшення грудей, включає в себе хірургічне введення імплантатів під кожну грудь для збільшення її розміру і поліпшення форми. При виборі розміру враховується анатомічна будова тіла: висота, ширина грудей, пропорції постави, розмір тазу, розмір грудних залоз і, звичайно ж, очікування пацієнтки. Вибір правильного імплантату виконується лікарем під час консультації, після ознайомлення з анатомічної структурою і очікуваннями пацієнта.

Є два методи установки імплантатів: під м'язи і під грудну залозу.

Вибір методу залежить від якості і розміру молочної залози, якості шкіри і підшкірної клітковини, а також сили і якості м'язів. Покриття імплантату має бути достатнім. Якщо імплант прихований недостатньо добре, він буде виден, що не естетично. Перед процедурою необхідна консультація хірурга, щоб пацієнтка могла узгодити свої уявлення з реальними можливостями, пропорціями тіла і думкою оперуючого лікаря. Клініка естетичної медицини Genesis у Львові пропонує збільшення грудей з використанням підшкірних і пахвових методів, з використанням круглих або анатомічних імплантатів. Отримані таким чином поліпшені пропорції тіла повертають жінкам упевненість в собі, що підвищує їхню самооцінку. Запишіться на консультацію прямо зараз і залишайтеся гарними і здоровими!