Особлива увага при виконанні еротичного масажу приділяється його технікам. Тому досить важливо, щоб майстер масажу володів необхідними знаннями.

Еротичний масаж Рівне — це окремий вид масажу, який є досить ніжним, чуттєвим і приємним процесом. Такий масаж допомагає розслабитися, розвиває сексуальність, підвищує чутливість і навіть здатен позбавити деяких сексуальних розладів, викликаних психологічними проблемами.

Можна безкінечно перелічувати плюси еротичного масажу, проте беззаперечною перевагою є те, що людина, яка звернулась за отриманням розслабляючої процедури, буде знаходитись на піку емоційного задоволення.

В масажному салоні "Імперія" працюють дівчата, які відзначаються не лише своєю чарівністю, а й справжньою майстерністю, яка підкріплена досвідом. Ціль роботи масажисток — дарувати насолоду, а без професійних навичок і розуміння того, що потрібно для масажу, досягти цілі буде неможливо.

Еротичний масаж пропрацьовує усе тіло, від голови до чутливих кінчиків пальців. Еромасаж виконують не лише руками, а й іншими частинами тіла, акцентуючи увагу на ерогенних зонах людини. На тілі кожної людини є певні точки, від яких залежить еротична насолода. Стимулювання даних точок вже можна вважати еротичним масажем. Варто зазначити, що розташування ерогенних зон у жінок та чоловіків відрізняються.

Існує безліч технік масажу еротичного спрямування. Найбільш відомими та популярними є:

  • Боді-масаж. Масажистка задіює не лише руки, а й все своє тіло, рясно обливаючи клієнта ароматною та теплою олійкою для масажу.
  • Тантричний масаж заснований на тілесному та духовному впливі, що передбачає залучення приємних ароматів та різноманітних арома-олій.
  • "Гілка сакури". Даний різновид масажу виконується губами, язиком, кубиками льоду, а також покусуванням найпотаємніших куточків Вашого тіла.
  • Аква-пінний масаж робиться у теплій ванні з ароматною пінкою. Еротичне збудження досягається шляхом ковзання тіла масажистки по Вашому тілі.
  • Масаж Лінгама — техніка масажування чоловічого статевого органу.
  • Масаж Йоні (точки Джи) — елемент еротичного масажу для жінок.

Професійний еротичний масаж в салоні "Імперія" пропонує безліч різноманітних програм, які неодмінно підійдуть саме Вам. Шукайте детальнішу інформацію на сайті або за телефоном:

Масажний салон "Імперія"

https://empire-massage.rivne.ua 

м. Рівне, вул. Дубенська, 7

097 93 09 220