Ви керуєте компанією та шукаєте шляхи просування свого бізнесу? Методів реклами багато, але не всі з них є ефективними чи вигідними. На щастя, реклама на власному авто із застосуванням спеціальної фольги - це простий, недорогий та напрочуд ефективний метод просування компанії, щоб дізнатися докладніше - пропонуємо відвідати сайт.

Що таке реклама на автомобілі?

Брендування машини - це все більш популярний метод покриття кузова автомобіля спеціальною фольгою, щоб змінити його зовнішній вигляд. Завдяки тому, що фольга може представляти будь-який малюнок, вона підходить для створення ефективної та помітної реклами на автомобілі. Вона створює дуже широкі можливості та водночас має багато переваг, саме тому стає все більш популярною. Фольга також використовується для зміни кольору та захисту лаку.

Як створити рекламу на машині?

Якщо ви хочете, щоб брендування авто рекламувало вашу компанію цілодобово, найкраще використовувати для цього спеціальну фольгу. покриття автомобіля починається зі створення графічного дизайну, який буде на ньому. Він повинен бути створений професіоналом з використанням спеціалізованого програмного забезпечення. Завдяки цьому ви будете впевнені в якісному друку та ідеальному розташуванні графічних елементів на поверхні автомобіля. Потім розроблений малюнок наноситься на фольгу. Завершальним етапом є нанесення фольги на авто - досить простий процес, але вимагає майстерності, тому його виконують фахівці з обгортання автомобілів фольгою. Вони гарантують, що лакова поверхня ідеально підготовлена, а сама фольга ретельно прилипає до неї.

Чи вигідно розміщувати рекламу на машині, обмотуючи її фольгою?

Відкрийте для себе переваги брендування автомобілів:

  • широкий спектр реклами - вона з’являється скрізь, охоплює величезну кількість людей (перехожих, інших водіїв),
  • безперервна експозиція - реклама на машині працює цілодобово, не тільки в дорожньому русі, а й у стаціонарному режимі,
  • низькі, одноразові витрати - це одна витрата, вигоди від якої ви можете отримати значно більші,
  • можливість створення будь-якого дизайну, внесення змін - реклама на автомобілі створюється відповідно до ваших вказівок, і коли ви змінюєте пропозицію або хочете щось нове, ви можете зняти фольгу з машини та замінити її новою.

Вартість реклами на авто Львів значно нижча, ніж у випадку лакування, а довговічність правильно нанесеної фольги дуже висока. Покриваючи свою машину, окрім реклами, ви також отримуєте захист лакофарбового покриття.