Вакуумне обладнання - це не тільки окреме обладнання, призначене для якогось конкретного процесу, а й комплекс вакуумних пристроїв, об'єднаних в один агрегат або установку. Це може бути:

 - лабораторна установка для досліджень,

 - установка, яка імітує космічний простір,

 - установка, яка проводить вакуумне напилення.

Устаткування для створення таких комплексів має бути добре підібрано і відповідати необхідним вимогам.

Вигідно придбати вакуумне обладнання ви можете, відвідавши сайт lotusovne.com!

Установка, за допомогою якої виробляють лабораторні дослідження, включає в себе таке вакуумне обладнання: насоси вакуумні, вакуумметри, арматуру та інше. Основними вимогами до таких установок є компактність, тому обладнання вакуумних установок підбирається невеликого розміру.

Примітка. Якщо лабораторна вакуумна установка має справу з агресивним середовищем, то краще використовувати мембранний насос.

Установка, в якій виробляється вакуумна металізація, не повинна містити домішок масел. Тому повинні застосовуватися сухі насоси: турбомолекулярні, криогенні, спіральні, насоси Рутса. Тиск вакууму вимірюється в установці, де відбувається вакуумна металізація, не залежить від складових газового середовища. Таким обладнанням є мембранно-ємнісний вакуумний датчик.

Вакуумне обладнання промислове

Металургійні вакуумні печі та інше, повинні містити в собі вакуумно-технологічне обладнання, яке має велику пропускну спроможність і велику стійкість до зношування в умовах підвищеної запиленості та загазованості. Тому для них використовують когтевой і гвинтовий вакуумний насос, а якщо потрібен високий вакуум - дифузійний насос.

Дуже важливими є комплектуючі для вакуумного обладнання, до них відносяться фланці, кільця ущільнювачів та інше. Вакуумне обладнання, арматура якого не буде відповідати необхідним вимогам, не зможе бути конкурентоспроможним на ринку промислової техніки. Тому виробники вакуумного обладнання застосовують тільки стандартні вакуумні з'єднання.

Сучасне вакуумне обладнання постійно розвивається, зараз існує вакуумно-плазмове обладнання, яке дозволяє наносити нізкоеміссионноє покриття на плоску поверхню скла. Така технологія знайшла застосування у виробництві теплоотражающего і дзеркального покриття на архітектурне скло.

Вакуумне медичне обладнання сьогодні можна знайти практично в кожному медичному закладі. Спектр застосування його дуже широкий, і він розширюється далі.