Для більшості власників бізнесу існує простий і ефективний спосіб рекламувати свою діяльність - це брендування автомобіля. Наклеївши на машину свій логотип та контактну інформацію, ви отримуєте мобільний рекламний щит. Реклама на авто Львів від “ПромоЕкспрес” - це найефективніший спосіб охопити цільову аудиторію та отримати потенційних клієнтів. Для отримання безкоштовної консультації по брендуванню перейдіть за посиланням: https://promoexpress.com.ua/брендування-авто/реклама-на-авто-львів/

Реклама на авто Львів

Серед безлічі методів реклами, доступних для власників малого та великого бізнесу, використання реклами на транспортних засобах все більше набирає популярності. Але щоб ваша реклама на авто була ефективною та принесла позитивний результат, вся розміщена інформація має бути чіткою та легко читатися, і звісно повинна бути оздоблена продуманими та лаконічними ілюстраціями.

Чим зумовлена ефективність реклами на транспорті?

Є такий важливий і беззаперечний факт, що авто з рекламою не можливо проігнорувати, заблокувати, викинути чи пропустити і мало того, реклама на авто дозвіл не вимагається і це дозволяє уникнути додаткових труднощів при розміщенні.

У порівнянні з традиційними рекламними методами, такими як телевізор, радіо та друковані видання, наклейки на авто реклама забезпечують низьку вартість та гарантію покращення фірмового іміджу.

Транспортні засоби, з логотипами та контактами Вашого бренду виділятиметься у потоці інших автомобілів. Оригінальне оформлення автомобіля гарантовано притягуватиме погляди та залишиться надовго у пам’яті потенційного клієнта.

наклейки на авто реклама

Реклама на авто ціна Львів обовязково буде виправданою, адже якісні вінілові плівки, які використовується при роботі, можуть прослужити від 3-х років і більше, залежно від того, наскільки обережно до неї відносяться.

Переваги брендування автомобілів

Однією з найпривабливіших переваг розміщення реклами на вашому автомобілі є одноразова оплата. Вам не потрібно турбуватись і витрачати додаткові кошти на оренду транспортного засобу.

Також ви добавляєте продуктивності для корпоративного чи особистого авто під час повсякденного водіння. Незалежно від того куди направляється автомобіль, наявність вашого логотипу та контактних даних на транспорті рекламує ваш бренд, привертає увагу, сповіщає бажану інформацію потенційним клієнтам.

Реклама на автомобілі є чудовим методом залучення нових клієнтів. Чим більше ви перебуваєте в дорозі або припарковані поблизу районів, де є ваші потенційні клієнти, тим кращою буде рентабельність інвестицій.

Зовнішня транспортна реклама дуже цінується і часто застосовується серед рекламодавців через те, що гарантовано створює зв’язки із споживачами. Розміщаючи на автомобілях повідомлення компанії, створюється не лише коротке враження, а відбувається постійне нагадування, оскільки вони проїжджають повз людей щодня.

Наклейки на авто, які ви можете замовити в нашій компанії, виготовляються з вінілової плівки і вирізаються відповідно до початкової форми автомобіля. Текстура автомобільної плівки спеціально підбирається відповідно до типу реклами, що відображатиметься.

Наприклад, компанія, що займається десертним харчуванням, може вибрати для себе покриття з більш блискучою, атласною текстурою для ефективної реклами на автомобілі у відповідності до характеру їхнього бізнесу. На відміну від компанії, котра займається діяльністю механічного характеру. Одним з прикладів вдалого вибору матеріалу може бути уклон реклама на авто.

уклон реклама на авто

Та яким би не був стиль у “ПромоЕкспрес” завжди є в наявності великий асортимент плівок, і ми індивідуально для кожного підбираємо основу для якісної реклами товарів або послуг. Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації.

Наші контакти: (063) 632-91-35, (068) 134-94-41;