Житло у приватному секторі потребує особливого підходу для підвищення безпеки. Одним з найважливіших елементів є встановлення надійної огорожі, яка захищатиме приватну територію. Можна створити її власноруч або замовити комплекс послуг, відомий як виготовлення та установка парканів під ключ. Незважаючи на популярність такого сервісу, деякі люди досі не розуміють, які саме роботи входять у нього. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Львів» вирішили розповісти про всі етапи створення та встановлення парканів під ключ. Також нижче представлений спосіб отримати гарантовану знижку на повний комплекс послуг при замовленні дизайнерської металевої огорожі.

Які етапи передбачені при виготовленні паркану для приватної території під ключ?

Огорожі давно не являються лише захисним елементом об’єкту – вони також виконують естетичну функцію. Сучасні паркани для приватного будинку виготовляються у асортименті дизайнів та матеріалів. Оскільки вибір оптимального рішення та будівництво є доволі тривалим процесом, власники об’єкту часто звертаються до компаній, які пропонують послугу під ключ. Це означає, що спеціалісти беруть на себе відповідальність за усі етапи роботи: від проектування до монтажу.

До сервісу входять такі процеси як виїзд на об’єкт, складання технічного завдання, консультація для замовника. Також спеціалісти проводять заміри та розраховують кошторис. Якщо клієнта влаштовують умови – укладається договір з виробником. На цьому етапі весь участь замовника закінчується, й надалі усіма роботами займаються технічні співробітники. Зокрема проводиться підготовка ділянки, наприклад, демонтаж старого огорожі та вирівнювання землі за необхідності. Наступні етапи – закупівля та доставка необхідних матеріалів. Для монтажу будуть реалізовані земляні та фундаментні роботи, після чого – безпосередньо зведення паркану. Фінальний етап – прибирання та вивезення будівельного сміття. Отже, комплексна послуга передбачає, що власник віддасть непідготовлену ділянку під створення захисної конструкції, а на виході отримає встановлену систему, якою можна одразу користуватися.

Як вибрати дизайн майбутньої металевої огорожі перед замовленням?

У залежності від специфіки території власник може віддавати перевагу різним матеріалам виготовлення. Це може бути профнастил, цегла чи бетон, декоративні блоки, сітка, дерево або метал. Останній варіант є найпопулярнішим, оскільки сталь чи алюміній дозволяють реалізувати будь-яку художню задумку та характеризуються стійкістю до негативних зовнішніх факторів. Це впливає й на довговічність металевої конструкції. Більшість моделей можна додатково оформлювати кованими елементами та захисними піками у верхній частині секцій. Що стосується заповнення, то тут також є місце для фантазії. Якщо об’єкт потребує високого ступеня приватності, варто обрати глуху модель. В інших випадках можна встановити решітчасту огорожу з горизонтальними чи вертикальними планками. Кольорове оформлення також широке, оскільки клієнтам пропонується міжнародний каталог RAL, унікальні фірмові палітри зі структурними відтінками та плівка з імітацією натуральних матеріалів (зокрема, деревини).

Які додаткові елементи варто встановити на огорожу у приватному секторі?

Більшість парканів можна оснастити поштовою скринькою, яка буде розташована у одній з секцій. Також пропонується створення комплексної огорожі, тобто, встановлення відкатних чи розпашних воріт у єдиному стилі. Така конструкція може оснащуватися системою інтелектуального контролю для дистанційного керування стулками.

Дизайнерські огорожі преміум-класу: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-kovani-ogorozhi гарантовано стануть виправданим придбанням, оскільки завдяки брендовим технологіям обробки вони здатні зберігати стійкість до більшості негативних факторів протягом не менш ніж 10 років. Це означає, що конструкція залишатиметься у первісному вигляді без необхідності ремонту, підфарбовування та спеціального обслуговування.

Де замовити послугу виготовлення дизайнерських парканів під ключ з монтажем?

Створення оптимальної по функціональності та зовнішньому вигляду огорожі потребує спільної роботи замовника та компанії-виробника. «БРАМА МАРКЕТ Львів» пропонує клієнтам виготовлення унікальних дизайнерських парканів під ключ. На першому етапі створюється персональний проект з урахуванням всіх нюансів, включаючи параметри та особливості дизайну. Далі виробник займається створенням дизайнерської огорожі, які буде ідеально відповідати замовленню. Усім клієнтам пропонується знижка на товари при оформленні покупки у виставковому центрі. Шоу-рум у Львові знаходиться на вул. Городоцька, 286 Б. Додаткова інформація надається за контактними номерами: (050) 160-46-11, (067) 112-18-69.