У серпні компанія Samsung представила дві нові моделі смартфонів з популярної лінійки Galaxy Note: Note20 і Note20 Ultra. Обидва девайса вийшли вельми гідними з точки зору характеристик і можливостей – це міцні флагмани, що легко склали конкуренцію iPhone 11 Pro і флагманам інших брендів. У цій статті ми розповімо, які є особливості у смартфона Galaxy Note 20 Ultra.

S Pen – дайте вихід своїй креативності

Ключова фішка серії Note – наявність унікального стилуса S Pen, який більше схожий на справжню ручку. Унікальність його полягає в наступному:

 • висока швидкість відгуку – всього 9 мс;

 • розпізнає кілька сотень рівнів натискань, що робить його ідеальним інструментом для письма та малювання;

 • за допомогою пера можна дистанційно керувати смартфоном – зокрема, його камерою;

 • програмні алгоритми розпізнають навіть найскладніший почерк і дбайливо переносять в цифровий формат;

 • криво написаний текст можна виправляти на ходу, змінювати його розмір, колір і інші параметри.

Зрештою, стилусом S Pen не потрібно торкатися до екрану, щоб відслідковувати переміщення кінчика «пера». Екран Galaxy Note20 Ultra з високою точністю відстежує рухи стилуса і тонко реагує на дотики.

S Pen буде корисний будь-якій людині, так як цей інструмент дозволяє створювати замітки, малювати, фіксувати якісь умовиводи або спостереження, або навіть вести конспект в університеті. Все це робиться елементарно і зручно.

Бездротовий режим для роботи DeX

Підключення смартфона до телевізора ніколи раніше не було таким зручним. Цей новий режим дозволяє перетворювати мобільний пристрій в повноцінний настільний ПК. Підключаєте до телевізора смартфон, клавіатуру, мишку і готово – можна приступати до роботи з вашим імпровізованим ПК.

Звичайно, очікувати надвисокої продуктивності від подібного рішення не доводиться, але функція вкрай зручна для роботи з текстом, таблицями та іншими документами.

Екран 120 Гц

Не всі ще усвідомили, але ось вам факт – найближчі роки ми повністю перейдемо на смартфони з дисплеями 90+ Гц. Samsung вирішили зробити крок в майбутнє одними з перших, а Galaxy Note20 Ultra підтримує частоту оновлення повноцінні 120 Гц. На практиці це дає наступні переваги:

 • анімації відчуваються більш плавно;

 • можна дивитися відео з кадровою частотою більше 60 Гц;

 • грати в ігри стане більш приємно.

Загалом, суть проста – замість звичних 60 кадрів в секунду екран Note20 Ultra здатний відтворювати 120 к/с.

Неймовірна камера

По-іншому і не скажеш, адже основний модуль тут складається з 3-х об'єктивів:

 • Основна: 108 МП, 0.8 μm, F1.8, PDAF, OIS

 • Ультраширококутний: 12 МП, 1.4 μm, F2.2, OIS

 • Теле: 12 МП, 1.0 μm, F3.0, OIS, PDAF, 1 / 3.6 дюйма, х4 оптичний зум

Девайс підтримує гібридний зум x5, х10, лазерний автофокус, а також Super Resolution Zoom до 50X. Запис відео з роздільною здатністю 8К також підтримується.