У сосновому лісі, за 30 хвилин на автівці від центру Києва, будується новий житловий комплекс O2 RESIDENCE. У резидентів буде можливість прокидатися під пташиний щебет та зустрічати світанки на просторій терасі, насолоджуватися прогулянками біля озера, вирощувати овочі й зелень на власній екофермі.

Чому O2 RESIDENCE?

Реалізацією O2 RESIDENCE у Києві займається компанія SAGA Development. Заплановано зведення дванадцяти будинків, розрахованих у цілому на 800 квартир.

Передбачено відкриття освітнього комплексу, що включає центр раннього розвитку, дитячий садок і школу. Працюватимуть ресторани та кав’ярні. Буде облаштовано креативні ігрові зони для дітей та локації для спорту. Візитівка проєкту — екоферма. Овочі, зелень і ягоди, вирощені у власних теплицях, стануть основою для кулінарних експериментів.

Варіанти дозвілля резидентів різноманітні: велопрогулянки, волейбол і баскетбол, теніс і мініфутбол, пікніки й івенти біля озера, сапбординг і каякінг, йога й фітнес на зелених галявинах.

Територія O2 RESIDENCE закрита для сторонніх та вільна від автівок. Запроєктовано наземний паркінг та станції для заряджання електромобілів. Передбачено контейнери для сортування сміття.

Завдяки високотехнологічній системі безпеки можна не турбуватися, що хтось зазіхатиме на особистий простір резидентів. У суспільних зонах буде встановлено камери відеоспостереження, що синхронізуються зі смартфоном. Заплановано систему контролю доступу. Зі смартфона можна буде миттєво оплачувати комунальні рахунки.

У розпорядженні мешканців — консьєрж-сервіс. Буде можливість делегувати такі побутові завдання, як прибирання квартири, ремонт меблів, доставка квітів чи бронювання столика у ресторані.

Колекція нерухомості

Ергономічні планування, якісна інсоляція, вікновид на сосновий ліс, можливість замовити перепланування житлового простору — переваги квартир у ЖК О2. Інвестори можуть обрати:

  • однокімнатні квартири (від 35,9 кв. м до 39,08 кв. м);

  • двокімнатні квартири (від 69,72 кв. м до 72,17 кв. м);

  • трикімнатні квартири (від 70,08 кв. м до 103,08 кв. м);

  • чотирикімнатні квартири (від 104,82 кв. м до 137,66 кв. м).

Передбачено як студії, так і дворівневі квартири з просторими терасами, де можна облаштувати лаунж чи обідню зону.

Зверніться до відділу продажу, щоб дізнатися актуальні ціни на нерухомість, а також умови розтермінування й кредитування.