Настало літо - пора веселого настрою, яскравих фарб і помітних принтів. В цей час хочеться залишити похмурі думки в минулому, радіти життю і відправитися скоріше на пляж. Цього літа в пляжну моду знову повертаються яскраві кричущі забарвлення і в тому числі давно пішли в минуле неонові кольори. Як і раніше актуальні забарвлення в стилі «сафарі», великі квіткові принти і яскраві незвичайні зображення.

Найголовніше в пляжному одязі 2020 року - це незвичайність і оригінальність. Буде купальник роздільним або злитим - не так важливо, як незвичайне поєднання кольорів, яскраві фарби або оригінальний декор. Наприклад, відомі дизайнери пропонують прикрасити купальники з допомогою рюшів, оборочок і мережива, а також зіграти на контрасті дитячої наївності і жіночною привабливості за допомогою незвичайних дитячих принтів.

Фасони купальних костюмів для жінок з великими грудьми, пропонованих світовими дизайнерами, дуже різноманітні. Можна виділити лише загальні тенденції в цьому напрямку. Це, перш за все, жорсткі чашечки купальників, плавки із заниженою лінією талії, спортивний стиль. Але ці рекомендації не є обов'язковими до виконання, ви можете вибрати купальник і з м'якою чашкою, але ось плавки-стринг краще не вибирати - в цьому сезоні вони здали свої лідируючі позиції.

Але гардероб, призначений для пляжних прогулянок, не обмежується тільки купальним костюмом. Кожна жінка просто зобов'язана мати в своєму розпорядженні красиві і стильні аксесуари, які підходять для пляжу. Крім того, обов'язково стануть в нагоді для пляжного відпочинку туніки, спідниці і парео. Тут правила ті ж, що і для купальників - яскраві кольори, незвичайні принти, великі квіткові малюнки. Головне - це поєднання купального костюма і додатковий елемент одягу по стилю і кольору. Якщо купальників кілька, то можна підібрати «пару» до кожного з купальних костюмів.

Стильний головний убір знадобиться на пляжі в будь-якому випадку - він захистить вашу голову від активного в літню пору сонця і додасть гармонійності вашому образу. Цього літа дизайнери пропонують капелюшки з соломки в романтичному стилі. Поля пляжної капелюшки повинні бути широкими, м'якими і хвилястими. Але якщо ви любителька активного способу життя, то вам підійдуть також модні в цьому сезоні пластикові або тканинні козирки.

У цьому сезоні не варто зупиняти свій вибір на популярних раніше в'єтнамках - вони вже поступилися своїми позиціями практичним сандаль в стилі гладіаторів на плоскій підошві. Це взуття, безумовно, дуже практична. Але якщо ви не любите гладіаторський стиль. Те сміливо купуйте човники з прозорих матеріалів без каблуків. У такому взутті можна з комфортом гуляти прямо по воді.

Фінальний штрих вашого пляжного образу додасть пляжна сумочка. У цьому сезоні вибір пляжних сумочок особливо великий - можна вибрати і прозору пластикову сумку, і сумку з текстилю, і плетену з соломки.

Варіантів пляжного гардероба може бути безліч, але не варто забувати про гарний настрій і позитивні емоції, збираючись на літній відпочинок.

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Amarea.ua