Кожен із нас, в свій час, вирішує питання ким стати в майбутньому, де навчатись, де працювати. Не просто прийняти рішення, від якого буде залежати подальша доля і життя. Адже вибираючи навчальний заклад , ми програмуємо своє майбутнє. На сьогоднішній день в Україні велика кількість навчальних закладів, які радо запрошують абітурієнтів для навчання, але не всі виші можуть похвалитись високим рівнем матеріально – технічної бази, підготовленістю викладацького складу, а від цього залежить якість навчання, зацікавленість студентів в навчальному процесі. Тому вибирати заклад для навчання треба кращий серед кращих, який стане для вас стартом в подальше успішне життя.

Таким закладом є Київський Інститут Бізнесу та Технологій http://kibit.edu.ua/. Кожен студент ВУЗу може вибрати зручну для нього форму навчання, денну або заочну, отримати другу вищу освіту, підвищити кваліфікацію та отримати бізнес освіту МВА.

Матеріальна та технічна база інституту, відповідає всім міжнародним рівням, це сучасна бібліотека, комп’ютерні класи, інтерактивні цифрові технології, які  дають можливість набагато швидше і краще засвоїти матеріал, спонукають молодь до навчання, дають можливість розкрити  творчий та науковий потенціал.

Науково - педагогічний склад КІБіТ, це колектив професіоналів, які  знають як організувати навчальний процес, скерувати всі сили і бажання студентів на досягнення найкращих показників, створити  умови де розкриються творчі та наукові здібності .

Кожен бажаючий навчатися в Київському  Інституті Бізнесу та Технологій, найде собі спеціальність про яку мріяв.

Для тих хто хотів би займатися економікою, стати успішним банкіром або працювати в сфері страхового чи кредитного бізнесу, побудувати кар’єру економіста або аудитора, радо зустріне факультет економіки.

Факультет менеджменту, для тих, хто бажає навчитись керувати не тільки своїм власним життям, але спрямовувати і інших на досягнення мети. Маючи таку освіту, ви зможете очолити будь яке підприємство, організувати успішну роботу будь якого закладу, налагодити ділові  зв’язки.

Для тих кому цікаві механізми  впливу на людину, хто хоче дізнатись як влаштована людська  психіка, що керує вчинками кожного із нас КІБіТ запрошує до психологічного факультету. 

Отримавши диплом  Київського Інституту  Бізнесу та Технологій, ви можете бути впевнені, що побудуєте успішну кар’єру і обов’язково досягнете своєї мрії.