Якісне, комфортабельне та недороге житло – це мрія чималої кількості українців, а завдяки надійному забудовнику «Синергія» ця мрія здійснюється, причому в прискорених темпах. Чому? Тому що саме новобудови вказаної компанії вважаються кращими в Ірпені. Всі об’єкти не тільки побудовані у досить вигідних локаціях (від них можна безпроблемно дістатися як до Києва, так і до будь-якої точки Ірпені), але і мають міцний фундамент разом з продуманим утеплювачем. Жителі всіх будинків «Синергії» не будуть відчувати дискомфорт навіть у найбільший холод, оскільки вікна мають декілька камер, а стіни побудовані за газоблоку. Щоб все зрозуміти, треба ознайомитися з деякими ЖК детальніше.

Грінсайд

Цей об’єкт вважається одним із найкращих серед новобудов Ірпеня, оскільки сучасний концептуальний дизайн в поєднанні з екологічними матеріалами утворюють чудовий результат, який подобається всім прихильникам «золотої середини». Однією з особливостей вважаються великі вікна, які дозволяють світлу з легкістю проникати в квартиру створюючи візуально ще більшу площу, а всі, хто знаходяться в житлі мають змогу насолоджуватися неймовірними видами. Варто згадати й те, що опалення постачається через газові котельні на даху, що слід сприймати як чималий бонус.

Сітіпарк

Нерухомість в цьому комплексі також популярна, адже окрім використання сучасних технологій, забудовник потурбувався щодо створення естетичного ландшафтного дизайну і навіть додаткового освітлення на території. Всі квартири мають сучасне планування і перед тим, як звернутися до компанії для подальшої співпраці, слід ознайомитися з актуальними цінами, пропозиціями, порівняти всі «за» та «проти», а якщо людина сумнівається і ніяк не може прийняти рішення, то співробітники «Синергії» нададуть відповіді на всі питання і навіть проведуть екскурсію на певних об’єктах.

Синергія 3

Цей проект забудовник реалізовував як універсальний варіант як для сімейних пар, так і для одиначок. Молодими батькам тут дуже сподобається, адже недалеко є дитсадок, так й високий темп продажів кватир тільки підтверджує цей факт. Чимала зелена територія, неймовірний вид з вікна, розвита інфраструктура, а також гарна звукоізоляція дозволить відпочити від шуму мегаполіса і просто насолодитися власним комфортабельним «гніздечком».

Чому саме ці ЖК?

Тому що:

  • Сучасні;

  • Надійні;

  • Утеплені;

  • Естетичні;

  • Недорогі;

  • Якісні.