Агентство нерухомості Парклейн - професійна допомога в будь-яких операціях з нерухомістю, повний юридичний супровід, допомога в підборі необхідного варіанту.

Допомога в угодах з нерухомістю, або навіщо потрібен ріелтор

Тільки справжнім професіоналам у сфері нерухомості добре відомо, наскільки можуть бути небезпечними угоди і які наслідки це несе. Тому відмовляються від допомоги ріелторів тільки не зовсім обізнані люди. Представники АН Парклейн можуть підтвердити численні факти різних афер, а також надати своїм клієнтам величезну базу - нерухомість Києва на сторінці https://parklane.ua/uk. Багато людей, коли стикаються вперше з тим, що необхідно продати, купити або орендувати об'єкт нерухомості, не зовсім розуміють, в чому полягає допомога ріелтора? Адже по суті справи він бачить його тільки в той момент, коли представник агентства нерухомості Парклейн демонструє об'єкт. І що - показав і вже заробив? І тут криється найбільша помилка більшості клієнтів. Адже крім підбору і демонстрації об'єкта нерухомості, в обов'язки ріелтора входить величезний перелік обов'язків: підбір об'єкта нерухомості; велика рекламна компанія; збір і перевірка великого пакета документів; повний супровід: від показу до виготовлення документів для нових власників; підготовка угоди в нотаріальній конторі; перевірка об'єкта на предмет арешту, застави. Це далеко не весь перелік обов'язків, які день у день виконує агент нерухомості, щоб ваша угода пройшла швидко і надійно. Всі ці дії вимагають певних і не малих витрат, яких не завжди вимагають з продавця або покупця. Бюрократія в багатьох кабінетах процвітає, тому часто складні питання вирішуються за допомогою певних грошових вливань. Ті люди, які хоча б раз у житті бралися самостійно готувати свою угоду, погодяться, що краще все це довірити агентству, яке здійснює продаж нерухомості. Тим більше, що діяльність АН не обмежується певним районом міста - це квартири, будинки, дачі, земельні ділянки в багатокілометрової зоні від столиці.

Як знайти надійне агентство

Сьогодні агентств і незалежних ріелторів на ринку нерухомості дуже багато. Це не означає, що всі вони - професіонали. Вибір ріелтора відбувається за такими ж параметрами, як вибирають перукаря, масажиста, ремонтника. 1. Перше враження - найважливіше. Варто звернути увагу на те, як спілкується агент, як любить показувати інформацію. Якщо він хоче просто «спихнути» об'єкт, це відразу помітно. Зайві хвалебні промови повинні насторожувати. Професіонал показує відразу декілька об'єктів, що відповідають вимогам замовника. Видно, що він працював і творив відповідну базу. 2. Якщо агент нерухомості вимагає заплатити за перегляд, за проїзд до об'єкта, то таких помічників краще не привертати. Професіонал бере плату за надану послугу, а не за те, що він може бути зробить. 3. Особливу увагу варто звертати, якщо потрібно оренда нерухомості в Києві або в області. Ріелтори сумнівного професійного рівня можуть зажадати гроші за те, що вони надали базу з телефонами орендодавців. Як правило, такі дії не дають позитивного результату, крім втрачених даремно власних коштів. Одним словом, допомога професіонала на ринку нерухомості необхідна, відмовлятися від неї необачно. Не такі вже великі витрати несе людина, звертаючись в агентство нерухомості. Але це гарантія, що операція пройде гладко, і ніяких наслідків після неї не виникне. Агентство нерухомості на прикладі Парклейн - це надійна опора в такій справі, як продаж, оренда або покупка. Ріелтор просто проведе вас по рівній дорозі і не дозволить зробити невірний крок. Випадкових людей на ринку нерухомості багато, довіряйте тільки професіоналам.