Власники вогнепальної зброї на Полтавщині активно користуються правом на легалізацію. Після набрання чинності нового закону вже 351 мешканець офіційно задекларував зброю та боєприпаси, отримавши консультації фахівців і документи для законного зберігання.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.
Начальник Головного управління Нацполіції Полтавської області Євген Рогачов повідомив, що станом на 9 вересня правоохоронці задокументували 390 одиниць зброї: 224 нарізної та 166 гладкоствольної. Серед нарізної - 177 автоматів, 33 карабіни та гвинтівки, 14 пістолетів. Загалом задекларовано понад 122380 набоїв різного калібру.
Фахівці дозвільної служби провели візуальний огляд, перевірили документи, облікували зброю та видали підтвердження про декларування. Після цього зброю повернули власникам для відповідального зберігання.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.