Захід, що пройшов 20 серпня, став частиною масштабної ініціативи, присвяченої 34-й річниці Незалежності України. Метою проєкту є підтримка України в умовах війни, популяризація її культурної спадщини та налагодження мистецьких зв’язків між українцями й діаспорою у США.
Про це повідомили у Полтавський обласній військовій адміністрації.
Під час брифінгу в обласному центрі виступили заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, президент Полтавської ТПП Володимир Борисенко та заслужена артистка України у США Людмила Фесенко.
У межах проєкту на Полтавщині відбудуться благодійні акції та концерти. Зі сцени звучатимуть пісні з репертуару Квітки Цісик - символу української культури в Америці.
«Це подія єдності та підтримки, коли навіть у воєнний час українська пісня лунає по всьому світу», - зазначив Антон Чубенко.