До Лубенського райвідділу поліції 19 квітня близько 18:15 надійшло повідомлення від 67-річного місцевого мешканця, що в місті Лубни у ставку знайшли тіло дитини. Поліція негайно виїхала на місце події.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.
Отримавши повідомлення, на місце події прибула слідчо-оперативна група Лубенського райвідділу поліції, судово-медичний експерт та спеціалісти-криміналісти. Працівники групи реагування патрульної поліції дістали тіло дитини з водойми.
За словами т.в.о начальника Лубенського райвідділу поліції Артема Солтана, загиблим виявився п’ятирічний місцевий хлопчик.
«Наразі тіло дитини направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті», - говорить він.
За цим фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Лубенської окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження за кваліфікуючими ознаками пункту 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що на Полтавщині поліцейські затримали чоловіка, який на смерть збив пішохідку та втік з місця події.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.