Захід проходить в рамках Всеукраїнської акції прибирання, тож містян закликають не тільки свідомо поприбирати, а й активно відпочити.

Метою заходу є поширення екологічної культури через мистецтво та дозвілля молоді, створення сприятливого середовища для обміну ідеями та досвідом в реалізації громадських соціальних ініціатив на Полтавщині.

Учасниками Фестивалю стануть екологічні, благодійні, молодіжні організації, лідери освітніх проектів.

О 14:00 на Громадському просторі, що біля Обласного музичного училища (вул. Соборності 11), на відвідувачів чекатимуть презентації організацій, ярмарок майстрів, здорова їжа, дитяча локація,спортивні та настільні ігри, а також демонстраційні майданчики на тему відновлюваних джерел енергії та правильного поводження з відходами в місті.

Вечірню частину заповнять виступи Полтавських музичних гуртів, різного стилю: від класичних пісень про любов до цікавих електронних обробок і ірландського альтернативного рок-н-ролу.

Організатори — Громадська організація “ЕКОЛТАВА” в партнерстві з ГО “CitiLab” за підтримки Обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Довідка:

Всеукраїнський мистецько-екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», пройде одночасно у всіх областях країни. Він є невід’ємною частиною щорічного весняного прибирання. Ініціаторами заходів на національному рівні Громадська Організація ““Let’s do it, Ukraine” під патронатом Дружини Президента України.

Контактна особа:

Менеджер по зв’язках із громадськістю ГО «ЕКОЛТАВА»

Маргарита Мостова

+38 (099) 92 99 794;

info@ekoltava.org