06-07 ТРАВНЯ 2017 РОКУ В М. ПОЛТАВА 
ВІДБУДЕТЬСЯ V ЮВІЛЕЙНИЙ СЕЗОН ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ - КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ "ЗІРКОВИЙ ЧАС" ЗА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ! 
ЦЕ БУДЕ НЕЗАБУТНЯ ПОДІЯ ЦЬОГО РОКУ!!!
ГОЛОВА ЖУРІ
СНІЖАНА ЄГОРОВА - українська акторка, телеведуча. З 1992 по 2001 рік — акторка «Театру драми і комедії на Лівому березі» (Київ). Ведуча ранкової програми «Сніданок з 1+1», шоу «Медовий місяць» на телеканалі «Студія 1+1», ранкової програми «Підйом» на «Новому Каналі», програми «Ми все про вас знаємо» на «Інтері». У 2006 брала участь у театральному проекті Олексія Лісовця «Нас поміняли тілами», а також в TV-проекті «Танці з зірками» на українському телебаченні. 
Акторка «Театру драми й комедії» на Лівому березі, володарка премії «Київська пектораль» за виставу, зіграну з Володимиром Горянським, «Нас поміняли тілами».
ЧЛЕНИ ЖУРІ 
Олена Пуль - танцівниця, педагог, хореограф переможець проекту "Танці з зірками", суперфіналістка "Танцюють Всі - 3" асистент хореографів Влада Ями та Тетяни Денисової у "Танцюють Всі 5-8" засновник і керівник танцювальної школи PULS DANCE SCHOOL організатор першої в Україні освітньої онлайн платформи сучасного танцю ТОППІНГ режисер-хореограф сучасних танцювальних вистав.
ЛІЛІЯ НОВІКОВА - Головний художник по гриму телевізійних проектів "Танцюють ВСІ", "ГОЛОС КРАЇНИ", "ГОЛОС ДІТИ". Гример з більш ніж 10-ти річним стажем роботи на різних TV. шоу-проектах, кіно, кліпах і рекламної індустрії. 
Едуард Анатолійович Головашич - Заслужений артист України, музикант, диригент, викладач, громадський діяч. Член обласного відділення Національної музичної спілки з 1996 року. Виступає в складі симфонічного оркестру Полтавського обласного академiчного музично –драматичного театру iм.М.Гоголя, працює викладачем школи мистецтв «Малої академії мистецтв» ім.Р.Кириченко. доцентом інституту культури і мистецтв ЛНУ ім. Т.Шевченка. Міський духовий оркестр «Полтава» за час діяльності Едуарда Головашича став одним з авторитетних мистецьких осередків, що по праву є музичною візитною карткою міста Полтава. Постійний член журі міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів-оглядів, фестивалів. 
ВЛАД УЛЬЯНИЧ - український співак, автор пісень, саундпродюссер, фіналіст проекту "Х-Фактор" 5 сезон. На рахунку артиста два сольні альбоми: "Люблю тебе одну" (2009) ,"Знаки на Долоні" (2015р) і два концертні тури.
ОЛЬГА АХАПКІНА - професійна танцівниця, ліцензований тренер і суддя 1 категорії УАВСТ. 
Переможець, призер багатьох всеукраїнських, обласних та міжнародних конкурсів і фестивалів, Людина року УАВСТ - 2015 за активну роботу в УАВСТ та внесок у розвиток українського Бэллиданса. 
Директор Громадської організації "Творчий центр Амджад", керівник Raqs Studio "Amjad". Р. Полтава. 
Організатор танцювального табору "BELLY WAVE CAMP" та фестивалю східного танцю "Belly Wave"(р. Коблево).
Вождаєнко Валентина Володимирівна - Заступник начальника управління культури - начальник відділу охорони культурної спадщини та культурної політики.

Наталія Вікторівна Сулаєва – Заслужена артистка України, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри музики, декан Полтавського національного педагогічного університету імені В. Р. Короленка, солістка народного хору «Калина»
Кизім Петро Миколайович - Доцент кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики Харківської державної академії фізичної культури. 
Заслужений тренер України з акробатичного рок-н-ролу.
ВСТИГНИ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ!!!