Глядацька зала ПМБК

«Подивимося, чи готове наше суспільство до такої книги про війну. Бо люди щось чули про Іловайськ, але коли читають про нього в деталях, то часто не можуть повірити, що таке відбувалося насправді. »

Автор книги "Іловайськ" Євген Положій

17 травня о 18:00 Полтавський міський Будинок культури запрошує небайдужих на благодійно-просвітницьку подію - креативно-мистецьку презентацію книги Євгена Положія «Іловайськ».

Роман «Іловайськ» - розповідь про війну без купюр і сентиментів. Текст побудований на реальних подіях – свої історії автору розповіли близько 100 свідків жахливих подій – бійці добровольчих батальйонів "Донбас", "Дніпро-1", "Херсон", "Миротворець", 39-го ("Дніпро-2"), 40-го ("Кривбас"), 42-го батальйонів територіальної оборони, солдати і офіцери 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад ЗСУ, прикордонники Сумського пересувного загону. 

Захід має на меті зібрати кошти для одного з героїв книги, нашого земляка, вчителя фізкультури з Гадяча Володимира Доноса, а також націлений на промоцію кращих зразків сучасної української літератури.

В програмі:

- відкрите інтерв'ю і автограф-сесія з автором Є.Положієм;

- інсценізація однієї з новел книги «Якби мурахи були великими», героєм якої є В.Донос;

- поезія та вокал від Василя Голуба та Артема Лоїка;

- хореографія - Заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» ім..В.Міщенка, зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій».

Захід проходить за підтримки Громадської організації «БРАТЕРСТВО УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ПОЛТАВЩИНИ»

Режисер заходу Богдан Чернявський.

Координатори проекту Дмитро Кравченко 067 123 93 77, 066 66 90 110

Оксана Дейнега 066 460 63 49