23 та 24 квітня, Білий кролик запрошує малечу на майстер-клас "Гаррі Поттер у Кролику зі своїми фірмовими пудінгами та фірмовими коржиками з Хогвартс експрес". Навчимо готувати Егног - чарівний напій з Англії.

Кафе «Білий Кролик» знаходиться в самому центрі Полтави. Це дуже зручно, особливо якщо потрібно добиратися з маленькими дітками. Але не тільки хороше розташування так полюбилося нашим клієнтам. Основною родзинкою стало продумане меню. Професійні кухарі приготують страви на будь-який смак, а унікальне печиво ручної роботи дозволить завершити день кулінарної насолоди за чашкою гарячого напою.

Майстерня печива
Наше смачне печиво ручної роботи давно вже покинуло межі улюбленого міста. Любителі постійно замовляють його в усі куточки країни. Таку любов було непросто завоювати, але ми знаємо кілька секретів.

Кухня
Крім майстерні печива, «Білий Кролик» - це сімейне кафе. А це означає, що у нас можна смачно поїсти. Повноцінне меню європейської та української кухні дозволяє задовольнити смаки наших улюблених клієнтів.

Щотижня майстер класи для дітей і дорослих
«Білий Кролик» - сімейне кафе. Ми вважаємо своїм обов'язком цілком брати участь у розвитку ваших діток. Тому щотижня у нас проходять пізнавальні та веселі майстер класи для дітей і дорослих.

Запис у адміністратора 095-422-36-69